Odp: dobra księgarnia
Ogólnie w sieci jest zdecydowanie taniej. Zakupy w necie lubię również z tego względu, że ogarnia się je szybko.
Nie ma czegoś takiego, że musisz chodzić po mieście, a tam nie ma tego, czego szukasz. 
I tak to powinno wyglądać.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Ogólnie w sieci jest zdecydowanie taniej. Zakupy w necie lubię również z tego względu, że ogarnia się je szybko.
Nie ma czegoś takiego, że musisz chodzić po mieście, a tam nie ma tego, czego szukasz. 
I tak to powinno wyglądać.
Dobrą książkę można znaleźć w świetnie zaopatrzonej księgarni. Oferują pięknie wydane książki i wartościowe merytorycznie z wielu różnych dziedzin.
Ja najczęściej kupuję z drugiej ręki i często są one w tak dobrym stanie jak te z księgarni, tylko sporo taniej ![]()
Ceny książek są teraz z kosmosu - tak że ja kupuję tylko jeśli nie mogę pożyczyć.
Przechodziłam wczoraj obok księgarni Świat Książki. Dziewczyny, jak stamtąd pachniało! Oszałamiający, cudowny zapach papieru i druku. Te setki książek w stosach i pełne półki. I jeszcze na niektóre promocja -50% na drugą. 
I tak sobie myślałam odurzając się zapachem, że tak bardzo chciałabym, żeby było mnie stać na kupowanie książek w księgarniach stacjonarnych. Kupuję online, bo mogę porównać ceny, które są DUŻO niższe niż stacjonarnie. Przesyłkę często mam za darmo, bo kupuję więcej naraz, a nawet jeśli muszę za nią zapłacić, to wciąż wychodzi taniej, niż w innych księgarniach, również takich z opcją zakupów online (mam na myśli choćby Empik).
Część książek kupuję bezpośrednio od wydawcy, bo jest takie nieduże wydawnictwo specjalizujące się w tematyce jaką jestem zainteresowana - Ruthenus. Ich książki wszędzie są tak samo drogie, więc na nich nie zaoszczędzę, ale warte są swojej ceny. Jakość papieru, druku, oprawy prezentuje najwyższy poziom. Nie żałuję na nie tym bardziej, że kupując wspieram polskiego przedsiębiorcę, który działa z prawdziwą pasją. A poza tym wydawnictwo zawsze dorzuca do zamówienia fajne gratisy, więc już tym bardziej lepiej kupić u nich, niż gdzieś indziej.
Co prawda u wydawcy powinno być taniej, no ale wszystko drożeje to i książki również.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź