1

Temat: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Cześć wszystkim! Chciałabym zapytać Was o odpowiednią suplementację. Co stosujecie? Niedawno na rynek wszedł nowy produkt Redin - jest to spalacz tłuszczu. Czy ktoś z Was miał z nim do czynienia? Wyczytałam, że skład bazuje na  substancjach aktywnych tj. (informacje ze strony producenta):

- ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego 4:1 (Ilex oaraguaruensis),

- ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea)(zawiera 3% rozawin),

- ekstrakt z Ashwagandhy (Withania somnifera)(zawiera 9% witanolidów).

- ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng)(zawiera 10% ginsenozydów),

- L-karnitynę w formie winianu

- ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camelli sinensis)(zawiera 55% EGCG),

- ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (Capsicum annum)(zawiera2% kapsaicyny),

- ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium)(zawiera 10% synefryny)

- witaminy z grupy B

- chrom


Ze statystyk wynika, że większość osób z nadwagą ma za sobą co najmniej jedną kurację odchudzającą. Niestety często szybki spadek masy ciała kończy się powrotem do dawnej wagi. Jak ustrzec się efektu jo-jo?

Ostatnio edytowany przez Mallwina88 (2021-03-31 16:18:59)

2

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Właśnie zastanawiam się nad nad jakimś suplementem do mojej kuracji, bo już widzę że sama aktywność fizyczna i odstawienie słodyczy to za mało żeby zbić prawie 10 kg nadwagi. Tylko żeby miał jakiś w miarę naturalny skład... Chemii już i tak jest dużo w żywności...

3

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Zgodzę się z Tobą - szybkie odchudzanie jest strasznie niezdrowe i nie warto tego robić. Byłam specjalnie u dietetyka i on sam powiedział mi, że spalacze tłuszczu czy inne wspomagacze są jak najbardziej okej tylko trzeba ćwiczyć! A o Redinie jedynie słyszałam w internecie, dziewczyny pomóżcie. Czy któraś go wypróbowała?

4

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Biorę go dopiero od paru dni więc jak na razie to jeszcze czekam na widoczne efekty, ale już widzę, że skład ma fajny - witamina E, różne ekstrakty roślinne, kofeina - i tu od razu powiem, że lepiej go nie brać wieczorem, bo możecie mieć problem z zaśnięciem:) Ja biorę go 2x dziennie, po śniadaniu ok. 8.30 i ok. 14.30 przed obiadem, jak dla mnie tak jest optymalnie.

5

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Czytałam gdzieś w necie, że widoczny efekt spalaczy tłuszczu jest po kilku tyg. Bierze sie je zwykle 4 tyg., potem 2 tyg. przerwy żeby organizm się nie przyzwyczaił, i kolejne 4 tyg. brania. Wtedy działają optymalnie,. Oczywiście przez cały czas odpowiednia dieta niskokaloryczna i ruch - inaczej efektów może nie być...

6

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Redin akurat biorę i można go brać tyle, ile trzeba żeby osiągnąć zakładany spadek wagi- i to bez przerwy:) Więc to raczej nie reguła.
Zauważyłam, że po 3 tygodniach chudnięcie jest zdecydowanie szybsze niż to było w poprzednich przypadkach u mnie, a więc spalacz w tym znacznie pomaga. Mam też wrażenie jakby lepszej przemiany materii.

7

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Brzmi obiecująco...  Tylko pewnie to też zależy od tego  jak dużo jest tej aktywności, czy codziennie przez określony czas czy tylko np. 2x w tygodniu ale większe obciążenie czasowe? Ja mam czas głównie w weekend na treningi, w tygodniu może po pół godzinki wieczorami by się znalazło. Ale pytanie czy to wystarczy, żeby ruszyć proces spalania tłuszczu tym spalaczem?

8

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Codzienny trening jest skuteczniejszy, bo mięśnie są "rozruszane" i łatwiej pozbywają się tłuszczu. A Redin właśnie stosuje moja koleżanka i bardzo go sobie chwali, a ja widzę, że przy tym spalaczu ma dodatkową motywację żeby ćwiczyć i ograniczać kalorie, bo wie, że z jego pomocą szybciej straci nadprogramowy tłuszczyk:)

9

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Cieszę się, że ktoś w końcu poruszył ten temat. Po Waszych opiniach od razu Redin zamawiam z ich strony. Muszę w końcu wziąć się za siebie... lato już tuż tuż. Przyznam, że przekonał mnie skład. Trzymajcie kciuki za moją dietę smile

10

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja też już go zamówiłam, bo inaczej moje postanowienie noworoczne nigdy się nie spełni... Trzy miesiące wylewania potów i jedzenia jak ptaszek dały niewielki efekt... Trzeba wreszcie przyśpieszyć to pozbywanie się tłuszczu!

11

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Tak zachwalacie że ja dziś stoję przed lustrem i myślę sobie, ile by mojego tłuszczyku mógł spalić ten Redin smile Oj miałby tu co robić, bo jest co spalać...

12

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

W zeszłym roku skusiłam się na spalacz tłuszczu z netu. Skład miał wątpliwy, więc jak czytam ten, to jest bardzo eko przy tamtym:) Ale działał i to było wtedy dla mnie  najważniejsze, bo za miesiąc był urlop i trzeba było szybko schudnąć. Ale jeśli w tym roku będę musiała to powtórzyć to jednak wybiorę Redin, bo wiem, że też swoje zrobi - a jednak ważne jest, co łykamy... Skoro więc można chudnąć zdrowiej to warto postawić na taki środek.

13

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja go mam, stosuję już 3 tygodnie i już kilogramy lecą w dół, polecam!

14

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Zdecydowałam się na tą kurację, mam 9 kg do spalenia przed wakacjami, tak że od dziś zaczynam:) Rano już było pół godziny biegania, teraz biorę Redin i po południu druga dawka, a wieczorem jeszcze trening 30 min. z filmikami z yt:)

15

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Coraz bardziej mnie kusi ten Redin, ale na ćwiczenia to za bardzo nie mam czasu... Ciekawe czy samo branie go i trzymanie diety 1000 kalorii też by coś pomogło?

16

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Wiecie co, dziewczyny?! Zamawiam Redin! Wasze komentarze namówiły mnie do tego. Oczywiście napiszę Wam opinie za jakiś czas smile Trzymajcie kciuki, żebym zrzuciła parę kg.

17

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

O chudnięcie to możesz być spokojna - ja go biorę od 20 marca i już widzę, że jest dużo mniej tłuszczyku na udach i brzuchu. Ale też ćwiczę codziennie i nie jem żadnych słodyczy ani tłustych potraw, tak że koniecznie ustaw sobie lekką dietę (można znaleźć fajne nawet w necie), do tego dużo ruchu codziennie i szybko zobaczysz efekty.

18

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Tak się zastanawiam, patrząc na skład czy gdybyśmy zmieszali wymienione rośliny, dodali wit. B i chrom to efekty spalania tłuszczu byłyby podobne...? czy to może kwestia proporcji lub tego że tam są ekstrakty, a nie po prostu zmielone rośliny...?

19

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

No właśnie, ekstrakty - one przecież działają dużo silniej. To taka różnica, jakbyś piła 100% sok, a potem rozcieńczony wodą, gdzie jest 20% soku i 80% wody. Różnicę widać i czuć:)

20

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

I to mnie przekonuje żeby wybrać właśnie ten spalacz - bo po prostu ma dobry skład. jeśli można schudnąć dzięki roślinom, to nie warto faszerować się chemią.

21

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

To jest w kapsułkach, tabletkach? Ile takich trzeba dziennie połknąć? Trochę mnie przerażają te środki, których trzeba zażywać np. 4 sztuki dziennie.

22

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

To są kapsułki, 100 szt w opakowaniu, bierzesz 2 x dziennie po 1 tabletce, po posiłkach, popijając dużą ilością wody  (nie na noc, bo zawiera kofeinę:) Najlepiej po śniadaniu i po obiedzie. Opakowanie wystarcza na 50 dni kuracji, ja już wzięłam połowę i efekt już jest widoczny, dużo mniej mam tłuszczyku w problematycznych miejscach  - tak że jak będzie tak dalej, to jedno opakowanie mi wystarczy żeby osiągnąć dobry efekt. Oczywiście dieta i ruch musi być zachowana, z żadnym spalaczem przecież nie ma tak, że tylko łykasz i chudniesz jedząc tak jak wcześniej.

23

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ciekawa sprawa, może i mi by pomógł...? Muszę o nim coś więcej poczytać w necie.

24

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja go właśnie zaczynam brać - ciekawe czy przed latem zdążę zrzucić nadprogramowe 6 kg..?

25

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Po tym co piszecie wygląda na skuteczny, no i skład jest ok, ja jestem przekonana i jak tylko będę zaczynać kurację przed urlopem to właśnie z Redinem.