1

Temat: siłownia w Łodzi

czy są tu jakieś Łodzianki? chciałam Was zapytać o dobrą i nie zbyt drogą siłownię w Łodzi:)? chciałabym znaleźć taką, w której oferują też inne zajęcia w cenie karnetu np. jogę czy pilates.

2

Odp: siłownia w Łodzi

niestety nie jestem z łodzi hmm a nie lepiej kupić sobie do domu np. rowerek stacjonarny + jakies drobne przybory typu " motylek " , ciężarek ?
Jogę też można ćwiczyć w domu  to za darmo smile

3

Odp: siłownia w Łodzi

po pierwsze-mam małe mieszkanko i po prostu nie mam gdzie wstawić rowerku stacjonarnego:( jogę staram się ćwiczyć, ale niestety nie zawsze chce mi się codziennie... a jakbym wykupiła karnet to musiałabym się zmusić do ćwiczeń:P

4

Odp: siłownia w Łodzi

w sumie racja ...
ja też mam ( wynajmuje ) małe mieszkanko - jeden pokój - ale rowerek pomieściłam jakoś między łóżkiem a biurkiem tongue

5

Odp: siłownia w Łodzi

Ja jestem z Łodzi i chodzę na Retkini, powiedz gdzie mieszkasz to coś ci doradzę...

6

Odp: siłownia w Łodzi

mieszkam w Śródmieściu, niedaleko osiedla Lumumby smile

7

Odp: siłownia w Łodzi

Jeszcze jest ponoć bardzo fajna (ja nie chodzę, ale koleżanka chodzi co drugi dzień) na Zgierskiej przy wypożyczalni

8

Odp: siłownia w Łodzi

Nie pomogę Ci, bo jestem z Opola.

9

Odp: siłownia w Łodzi

Dziewczyny! A powiedźcie mi czy taka koszulka nada się na siłownię ?? Idę jutro pierwszy raz i nie wiem jak się ubrać big_smile

10

Odp: siłownia w Łodzi

Ja pomieszkuję w Łodzi, bo często odwiedzamy się z przyjaciółką (raz ona u mnie zostaje na weekend, raz ja u niej) i zawsze wtedy chodzimy  na przeciwko Centralu i Galerii Łódzkiej). Jest fajnie, miła atmosfera i ceny nie są wygórowane. Z tego co kojarzę mają zajęcia w cenie karnetu.

11

Odp: siłownia w Łodzi

Dzięki za namiary smile Sama muszę wreszcie zmobilizować się do ćwiczeń. Przykro tylko, że mój facet nie chce ze mną chodzić, pije tylko piwo i obrasta w tłuszcz sad

12

Odp: siłownia w Łodzi

To może sprezentuj mu jakiś przydatny gadżet na siłownię smile Zerknij , na pewno znajdziesz coś, co sprawi mu przyjemność smile

13

Odp: siłownia w Łodzi

Powinniście popytać o to znajomych. Dzięki temu da się pozyskać naprawdę wartościowe informacje smile

14

Odp: siłownia w Łodzi

Sprawdż w necie

15

Odp: siłownia w Łodzi

Niestety zawsze tak jest, że ciężko znaleźć odpowiednią dla siebie siłownię, bo albo nie ma zajęć, albo jest drogo czy też za daleko. Ciężko też wyszukać wszystkie siłownie tak po prostu w internecie, bo nie o wszystkich masz pojęcie.
Sama jakiś czas temu szukałam siłowni, żeby zgubić kilka kilo przed wakacjami. Z racji pracy, bardzo często podróżuję, więc teraz bez problemu mogę znaleźć siłownie w każdym mieście i nie przerywać swoich treningów. Dodatkowo znalazłam trenera personalnego, dzięki czemu efekty są widoczne jeszcze mocniej i szybciej

16

Odp: siłownia w Łodzi

Warto sprawdzać te nowo otwarte, zwykle mają fajna ofertę promocyjną na początek

17

Odp: siłownia w Łodzi

Albo sieciówki, które zawsze mają fajne oferty!

18

Odp: siłownia w Łodzi

A może zamiast tego trening EMS? W ciągu 20 minut można spalić sporo kalorii i to bez obciążenia zewnętrznego, a przy okazji poprawić swoją kondycję i ujędrnić skórę. Myślałaś może o tym?