26

Odp: Gazetki promocyjne.

Też tak macie jak ja, że zanim wyjedziecie na zakupy to sprawdzacie aktualne promocje w marketach? Ja mam taką stronkę, na której mam wszystkie większe sklepy i wystarczy tylko kliknąć [url]http://www.gazetkomaniak.pl/[/url]

27

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja sprawdzam. Po co mam za coś płacić 5 złotych, jak mogę zapłacić 3 zł. Pieniędzmi trzeba rozsądnie gospodarować i nawet jeśli kogoś stać, nie znaczy, że musi wydawać je lekką ręką. Kiedy potrzebuję czegoś szybko, mogę to kupić w najbliższym sklepie, ale poza tym nie widzę sensu w przepłacaniu.
Może kiedy będę zarabiała kokosy i nie będę miała czasu na to, żeby robić zakupy inaczej niż raz w tygodniu w jednym dużym sklepie, znajdującym się po drodze do domu, przestanę zwracać uwagę na ceny.

28

Odp: Gazetki promocyjne.

Zarąbista nowa aplikacja gazetkowa. W końcu przejrzysta i szybka. Polecam: [url]https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.interia.okazjum[/url]

29

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja co tydzień przeglądam gazetki tesco, carrefour, pepco, biedronki, dzięki temu kupuję taniej:)

30

Odp: Gazetki promocyjne.

Też oglądam gazetki. Lubię wiedzieć co gdzie i kiedy warto kupić.

31

Odp: Gazetki promocyjne.

ja oglądam tylko z biedronki bo mam ją blisko. Nie jechałabym przez pół miasta żeby kupić coś o złotówkę taniej bo szkoda mi czasu i pieniędzy na dojazd...

32

Odp: Gazetki promocyjne.

Mieszkam w bliskiej okolicy 3 różnych marketów, max 4 minuty pieszo, a do kolejnych 3 mam do ok 10 minut pieszo więc czasem opłaca mi się przejrzenie gazetki wink

33

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja mam blisko do dyskontów, ale przeglądam gazetki promocyjne.

34

Odp: Gazetki promocyjne.

U mnie to bardziej jest na zasadzie reklamy w tv czy necie, idę tam jak widzę że jst jakaś super oferta smile

35

Odp: Gazetki promocyjne.

Pod nosem mam Kaufland i przeglądam gazetkę online, kiedy wybieram się na zakupy, bo może akurat będzie coś w korzystnej cenie, czego potrzebuję lub zaczynam nagle potrzebować big_smile

36

Odp: Gazetki promocyjne.

Za dużo tych produktów by było big_smile

37

Odp: Gazetki promocyjne.

Coraz częściej zaglądam do gazetek żeby kupować choć trochę taniej w tej drożyźnie

38

Odp: Gazetki promocyjne.

Oj tak, bez promocji, realnych czy półfikcyjnych, w portfelu zostawałoby o wiele mniej. Trzeba się ratować promkami.

39

Odp: Gazetki promocyjne.

Zwłaszcza że teraz ceny promocyjne to są takie, jak jeszcze niedawno regularne...