1

Temat: Nowe firany do sypialni

A wy jak urządzacie swoje idealne miejsce (sypialnie)?

2

Odp: Nowe firany do sypialni

To lepiej rolety, bo przez firanki trochę jednak widać;)

3

Odp: Nowe firany do sypialni

A no racja co do tych rolet. Jeśli komuś zależy bardzo na firankach, żeby w sypialni wyglądało ładnie to najlepszym rozwiązaniem byłoby zamontowanie rolet zewnętrznych.

4

Odp: Nowe firany do sypialni

Ja nie mam talentu do szycia, ale moja mama ma maszynę do szycia i czy obrusy czy firany  nam robi.

5

Odp: Nowe firany do sypialni

Tak, rolety i firanki taki zestaw do sypialni jak najbardziej. A nawet same rolety wyglądają bardzo ciekawie, jak na przykład rolety rzymskie. Zresztą teraz to wszystkiego do wyboru do koloru. Sama znalazłam piękne  i zastanawiam się czy nie zrezygnować z firanek żeby okno wyglądało na większe.

6

Odp: Nowe firany do sypialni

Ja już dawno zmieniłam firany na rolety, mniej pracy z praniem , a swoje zadanie spełniają...

7

Odp: Nowe firany do sypialni

U mnie firanki już zawieszone, ale nadal szukam pomysłów na to jak by tu upiększyć dekoracje okna. Upatrzyłam sobie  materiał w butelkowej zieleni  i myślę, ze to będzie strzał w 10! Mam szynę przysufitową bez osłony i chciałabym uszyć je tak, aby marszczenie ją zasłaniało. Jakiej taśmy powinnam użyć?

8

Odp: Nowe firany do sypialni

Ja w swojej sypialni mam zasłony zaciemniające i jak najbardziej polecam. Zasłony stanowią fajne dopełnienie wnętrza a przy tym naprawdę dobrze wyglądają. Jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie do sypialni smile

9

Odp: Nowe firany do sypialni

Firany muślinowe mi się marzą, tylko to pranie ich mnie przeraża, to taki delikatny materiał...