1

Temat: Dobry krem pod oczy ?

Cześć dziewczyny polecicie jakiś dobry i niezbyt drogi krem lub żel pod oczy ?

2

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Ziaja to dobra marka, a niedroga (8-10 zł)

3

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Akurat u mnie okolice oczu są bardzo delikatne, skłonne do przesuszania, zresztą widzę, że z wiekiem to właśnie tam pojawia mi się najwięcej zmarszczek. Dlatego oprócz kremu, kilka razy w tygodniu, nakładam pod oczy takie specjalne hydrożelowe płatki z eveline (są dostępne w serii Gold revita exxpert). Nie kosztują dużo, bo ok. 10 złotych, a dają naprawdę fajne efekty. Po ich zdjęciu mam wypoczętą nawilżoną skórę, łatwiej nakłada mi się korektor w tym miejscu ( dobrze się wchłania i nie załamuje w miejscu zmarszczek). Myśle, że to tez dobry produkt, gdy wybieramy się na imprezę i chcemy mieć 'świeże' spojrzenie wink

4

Odp: Dobry krem pod oczy ?

ja wlasnie ziaji uzywam - krem pietruszkowy
kiedys testowal vichy ... tez moge polecic

5

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Jakoś nie czuję, nie widzę działania Ziaji czy Flos_leku sad Skóra wokół oczu w coraz gorszym stanie...

6

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Krem NIE USUWA przecież zmarszczek, co najwyżej nieco opóźnia ich powstanie... Szkoda kasy na te drogie, bo i tak są wypchane parafiną, a płacimy za markę, za reklamę...

7

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Kobieta ok, ale jednak też trzeba znaleźć kosmetyk który będzie nam odpowiadał...

8

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Ale dobry krem powinien napinać i wypełniać, żeby przynajmniej optycznie lepiej to wyglądało.

9

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Czasem nawet samo rozjaśnienie skóry pod oczami dużo daje, więc wszystko jest kwestią tego by właśnie dobrać odpowiedni do naszych potrzeb wink
Ja mam za to problem z systematycznością... twarz posmaruję ale pod oczami już nie....

10

Odp: Dobry krem pod oczy ?

ja też używam z ziaji kozie mleko, tanie to a dobre

11

Odp: Dobry krem pod oczy ?

> Diabela napisał/a:

> Czasem nawet samo rozjaśnienie skóry pod oczami dużo daje, więc wszystko jest kwestią tego by właśnie dobrać odpowiedni do naszych potrzeb wink
Ja mam za to problem z systematycznością... twarz posmaruję ale pod oczami już nie....

Rozjaśniam korektorem i/lub pudrem hmm Jest efekt wow, ale bez makijażu wyglądam, jakbym miała podbite oczy i zawsze tak było.

12

Odp: Dobry krem pod oczy ?

jak dla mnie to najlepszy krem pod oczy z sesamis jest kosmetyczka mi poleciała więc na pewno są dobre

13

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Dermedic, z wodą termalną - jest hypoalergiczny

14

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Anew gold z avonu na noc:)

15

Odp: Dobry krem pod oczy ?

też muszę sobie jakiś kupić smile

16

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Aktualnie mam krem Biodermic z kawiorem, fajna konsystencja i ładnie napina skórę:)

17

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Co post, to inny krem polecacie big_smile Wciąż nie znalazłam swojego ideału, ale nie ustaję w poszukiwaniach. Chętnie sięgam tez po płatki kolagenowe różnych marek.

18

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Skóra pod oczami jest tak cienka i podatna na zmiany, że trudno by krem ją poprawił na stałe, skoro ciągle śmiejemy się, mrużymy oczy itp. Nie wierzę w cuda...

19

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Serum Bioliq PRO jest rewelacyjne, zmarszczki wygłasza, rozświetla nieco skóre poprzez pigment przez co skóra wygląda młodziej.

20

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Carla5, a to serum, o którym piszesz, to jest to w buteleczce z pipetą czy to w tubce z masażerem na końcówce?


Outside, ja niby też nie wierzę, wklepując kolejny krem pod oczy, że zdarzy się cud, a jednak chciałabym go zobaczyć big_smile
W moim przypadku to niemożliwe, bo mam od zawsze podkowy, a teraz jeszcze worki, ale chociaż minimalny efekt chciałabym zobaczyć.

Muszę sobie sprawić kiedyś taką maskę z kamieni (z kwarcu, jadeitu czy z czegoś).

21

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Niechemisie, ja używałam tego serum z kawiorem w butelce -wiadomo cudów nigdy mega nie będzie ale widzę poprawę zwłaszcza pod oczami. Sprawdź nerki bo worki pod oczami to zazwyczaj zła praca nerek.

22

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Nie wiem czy słyszałyście o takim kremie co redukuje opuchnięcia i cienie pod oczami. Moja kumpela miała ten sam problem i zaczęła to stosować i jest poprawa. Tylko nie przerażaj się ceną bo jest wysoka jak na krem

23

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Carla5 dzięki! Sprawdzę i serum i nerki, ale to drugie jak już będzie łatwiejszy dostęp do lekarzy, badań, leczenia, bo teraz to jest jakaś masakra...

24

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Hej, ja polecam wszystkie  kremy koreańskie i sklep z koreańskimi kosmetykami - wpadajcie smile

Ostatnio edytowany przez milka85 (2021-02-27 16:02:26)

25

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Ten jest super, trochę kosztuje, ale jednak widać efekty...