51

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Może powinnaś się skonsultować z kosmetyczką? Na naczynka polecam zamykanie naczynek, to najlepszy sposób na pozbycie się ich smile  Mogę polecić ten salon  , mają nowoczesny sprzęt  i wystarczy tylko kilka zabiegów smile

52

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

dobre serum z witaminą C i kosmetyki na bazie wody różanej. i tylko naturalne składy.

53

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Tutaj nie chodzi o polecanie konkretnych kosmetyków, a o całokształt. Musisz świadomie wybierać kosmetyki dla siebie i dla swojej cery. Dlatego zajrzyj tuta Ten artykuł na pewno rozwieje dużo Twoich wątpliwości i pomoże w dokonywaniu odpowiednich wyborów.

54

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Po pierwsze polecam stosować kremy z dużym filtrem ponieważ naczynka mogą powstawać również od duzego słonca. Po drugie polecam naturalne kosmetyki na bazie naturalnych maseł ( możecie pobawić się w robienie kosmetykow samodzielnie). Sa one o wiele bardziej odpowiednie do cery naczynkowej.

Jeśli jednak juz popękają Wam naczynka to nie macie co liczyć na to,że będzie mozna je usunąć za pomocą domowych sposobów.Są dwa sposoby na usuwanie naczynek. Pierwszy to usuwanie prądem, które jest niedrogie, ale nie daje trwałych efektów. Często naczynko wyłazi już po  2 miesiacach. Druga opcja to usuwanie naczynek laserowe, które polecam pomimo wyższej ceny z racji tego,że daje trwałe efekty.

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-06 12:42:00)

55

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Ja używałam jakiś czas kremów do cery wrażliwej ze skłonnością do pękania naczynek z Ziai (w białym słoiczku, bardzo tani), zarówno na dzień jak i na noc i byłam na prawdę zadowolona. Teraz testuję serum i krem z bielendy, ze względu na to, ze mam cerę jednocześnie wrażliwą i mieszaną, a od jakiegoś czasu nie potrafię sobie poradzić ze świecącym nosem i czołem. Seria ta zawiera m.in. wyciąg z zielonej herbaty, ciekawa jestem efektów, może któraś stosuje już dłużej i może się wypowiedzieć?

56

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Cera naczynkowa w moim przypadku daje wiele kłopotów i problemów. Mam bardzo widoczne naczynka i nie wiem jak się ich pozbyć. Nawet profesjonalna wizyta nie pomaga. Pozostaje wizyta u kosmetyczki lub spróbowanie domowych sposobów.

57

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Sama doskonale wiem, jaki daje efekt kilka kosmetyków. Np. samo użycie naturalnego mydła, dało nam diametralną zmianę. A taki efekt udało się uzyskać bez specjalnych cudów, podstawowymi krokami. A jak to wyglądało w waszym przypadku?

58

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

U mnie świetnie sprawdziły się naturalne kosmetyki. Mam już ich pokaźną kolekcję, którą z chęcią uzupełniam nowymi produktami. Bardzo dobrze zadbały o moją cerę, porządnie ją nawilżają i wygładzają a przy tym nadają przyjemnego zapachu. Zdecydowanie warte swojej ceny bo na czym jak na czym, ale na swojej skórze oszczędzać nie wolno!:)

59

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

dla mnie ten krem jest świetny na naczynka

60

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

W sumie to dobrą zmianę można uzyskać całkowicie podstawowymi krokami.
A przynajmniej w naszym przypadku tak to wyglądało.
A jak wasze doświadczenia?

61

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Kremy z  witaminą C wzmacniają naczynka, poszukaj takich,  maseczka też się świetnie sprawdza

62

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

zdecydowanie witamina c. do tego świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia woda termalna

63

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Zdecydowanie do cery wrażliwej polecam kosmetyki z olejem konopnym. W moim przypadku zdziałał cuda z moją suchą i wrażliwą skórą.możesz znaleźć wiele kosmetyków pielęnacyjnych jak i specjalistycznych w na prawdę super cenach.

64

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

olej konopny do suchej cery okej, wiele tak zwanych emolientów się na nim opiera, aczkolwiek do wrażliwej? tu chodzi o cerę która łatwo ulega podrażnieniom, zdecydowanie bardziej polecam kosmetyki na wodzie termalnej

65

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Serum na naczynka świetnie działa, krem nie daje takich efektów

66

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Dla mnie najlepsze efekty daje krem w połaczeniu z tabletkami, które od środka wzmocnią naczynka. Zauważyłam, że mam już znacznie mniej tych pajączków na nogach i cera też mniej czerwona.

67

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Dziewczyny zamiast testowac kosmetyki drogeryjne, polecam wybrać się do apteki . Liczy się tutaj cierpliwość, bo pierwszy efekt zobaczycie po miesiącu stosowania, potem będzie coraz lepiej. Ja stosuję od marca zeszłego roku, na początku wszystko mi wychodziło do wierzchu, ogólnie chciałam już z tego zrezygnować ale poczytałam sobie o tym w sieci i niektóre dziewczyny mają takie pierwsze objawy. Przeszło po około 1-2 tygodniach. Teraz moja twarz jest w znacznie lepszej kondycji niż wcześniej. Na jesieni tylko chcę się wybrać na usuniecie kaszaków bo z nimi to chyba nic sobie nie poradzi tongue I wiem, ze będe miała cerę w naprawdę super stanie.
A i tak poza lekami to polecam odstawić mleko i nabiał. Bo pogarsza stan skóry, nie twierdze tutaj żę u każdego. Ale na mnie działało to negatywnie.

Ostatnio edytowany przez lenne (2020-07-27 13:15:54)

68

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

U  mnie z kremów bardzo dobrze sprawdza się krem dostępny w sieci, ale również w aptekach Na razie nie widziałam do w drogeriach. Ja mam cerę mieszaną, wrażliwą i naczynkową i dla mnie jest bardzo dobry. Dość lekki, bardzo dobry pod makijaż. Ma w sobie diosminę a ten składnik w kosmetykach do cery naczynkowej działa wzmacniająco na naczynka oraz nie powoduje pojawiania się kolejnych pajączków. Sama widzę sporą różnicę na plusik w wygladzie swojej cery.

No i warto jest uzbroić się w cierpliwość. Zaden kosmetyk nie daje rezultatu od razu, trzeba stosować przez dłuższy czas aby zobaczyć efekty. Sama rownież widziałam znaczną poprawę swojej cery od czasu od kiedy zmieniłam pewne zasady żywienia oraz pielęgnacji. Staram się na co dzień używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym no i dbać o dietę. NIe jem byle czego.

69

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

A może jakaś dobra esencja nawilżająca do twarzy.

70

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Do cery naczynkowej polecam olej z róży. Wzmocni rozszerzone naczynka, zniweluje rumień i uelastyczni skórę. I działa przeciwzmarszczkowo. Jest naturalny i odpowiedni dla vegan smile

71

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Kremy zmniejszające widoczność naczynek są super.