1

Temat: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Hej,

Jeżeli szukacie fajnych zniżek w sklepach internetowych to czasem można mieć coś jeszcze taniej dzięki kodom rabatowym

2

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Lepsze rabaty można znaleźć szukając przecen w samych sklepach, ja tak kupuję np. ostatnie sztuki czy końcówki kolekcji i sporo oszczędzam

3

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Ja mam jakiś rabat z Medicine, może skorzystam smile

4

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Kody rabatowe to fajna sprawa, ale czasem wystarczy przejrzeć zakładkę 'wyprzedaż' w sklepach. Albo warto zapisywac się do newslettera, mozna dzięki temu dostać znizkę -10% na pierwsze zakupy smile

5

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Fajna promocja z kodem WIOSNA dla pazurkomaniaczek. smile Mollon Pro wrzucił na e-sklepie 30% zniżki, więc warto skorzystać. smile

6

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Robiłyście już zakupy obuwia na ten sezon? Zamówiłam przed chwilą aż trzy pary butów za 29 złotych big_smile Na lato już mam niezły zapas obuwia big_smile

7

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Jeśli lubicie polować na okazje to fajne ciuszki z wyprzedaży znajdziecie . Kupiłam bardzo fajną bluzę i spódniczkę.

8

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Dużo kodów rabatowych do wielu sklepów moźna znaleźć tu smile Strona jest bardzo przejrzysta, info o promocjach- na bieżąco aktualizowane. Korzystalam wielokrotnie- rabaty działają, polecam!

9

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Ja ostatnio korzystałam z kodów rabatowych- działają tylko w sklepach internetowych. i kodów nie można używać w sklepach stacjonarnych. A uważam to za wielki minus.  Ja tam bym była za tym aby kody działały i  w sklepie internetowym, i stacjonarnym

10

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Ja korzystam z dzięki którym mogę korzystać z przeróżnych przecen i bonusów. Nie wydaje fortuny na zakupy. Dzięki temu nie martwię czy wystarczy mi kasy do pierwszego. Zakupy stały się znacznie przyjemniejsze.

11

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Mnie tam zdecydowanie wystarczy aplikacja, która umożliwia dostęp do gazetek promocyjnych kilkudziesięciu sklepów różnego typu wink. Jak jadę na jakieś większe zakupy, to wiem o jaki sklep wypadałoby zahaczyć, by kupić coś za fajne pieniądze. Pobierzecie tą aplikację choćby za pośrednictwem oficjalnej strony  Wszystkie dane są na bieżąco aktualizowane, więc dzięki aplikacji macie pewność, że gazetki są aktualne. smile

12

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Ja dostaję regularnie powiadomienia z mojej ulubionej strony z ciuchami - kiedy są wprowadzane godne uwagi promocje, wyprzedaże czy kody rabatowe. Teraz mogę wykorzystać jeden z kodów na i kupić sobie coś dobrej jakości za mniejsze pieniądze. Zacznę w ten sposób gromadzić prezenty dla bliskich na święta, z których na pewno się ucieszą.

13

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Całkowicie popieram mojego poprzednika... Nic dodać, nic ująć...

14

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Zawsze warto dodawać się do stron z takimi kodami, a jak nie mamy pewności czy sklep ma jakiś kod mozna przecież odezwać się do biura obsługi klienta i zapytać

15

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Ostatnio trafiłam na stronę kuponiarnia.pl- tam jest bardzo dużo informacji o zniżkach czy kodach rabatowych do sklepów. Polecam, bo sama zrobiłam zakupy w postaci butów na jesień/zimę i zapłacilam kilkadziesiąt zlotych mniej smile teraz zaglądam tam regularnie smile

16

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Warto korzystać, byle by to były sprawdzone strony...

17

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

> evitka napisał/a:

>  byle by to były sprawdzone strony...

To bez znaczenia, jest ich tak dużo, że nie sposób się zorientować. Ważne żeby kod działał w sklepie. Swoją drogą wertowanie tych wszystkich stron z kodami mnie osobiście zniechęca. Większość jest przeterminowana i nie działa. Przez co trudno znaleźć te, które działają. Poza tym każda strona z kodami wali oprócz kodów wszelkie promocje danego sklepu, co też utrudnia znalezienie kodu. Zdarzało mi się znaleźć kod na totalnie przypadkowych stronach, podczas gdy na tych znanych portalowych nie było nic poza promocjami i kodem za newsletter.

18

Odp: Kody rabatowe do sklepów internetowych

Generalnie takie rabaty to namawianie do ponownych zakupów mimo naszych zamiarów, a więc nie oszczędzamy, tylko więcej wydamy, żeby rabat się nie zmarnował.