26

Odp: maska do włosków

ja polecam castor oil efekty możesz zobaczyć choćby tu

27

Odp: maska do włosków

dla mnie te kupne są wszystkie na jedno kopyto. W dodatku strasznie natłuszczają wlosy, co daje efekt przetluszczenia ;/ wiosną zakochałąm się w maseczce, która w tej chwili jest dla mnie nr 1 Przygotowuje sie ja samemu na bazie aloesu, miodu i oliwy z oliwek - tutaj dokładna receptura   Robilam sobie taką kurację przez 3 tygodnie i udało sie odratowa wlosy po ostatnim farbowaniu i w ogole wrocic strukturze włosa do siebie po zimie. Polecam spróbować smile

28

Odp: maska do włosków

Placenta, co prawda w składzie łożyska.. ale jest naprawdę dobra...
Chyba najlepsza jaką do tej pory miałam

29

Odp: maska do włosków

z loreala sie sprawdzają tylko na krótką metę. Nie odżywiają włosów, raczej sprawiają, że wydaje się, że są zdrowe i odzywione. LEpiej poszukać jakiejś fajnej maski o naturalnym składzie, np. z miodem albo aloesem. Nacomi ma świetne maski, bardzo dobrze odżywiają i nawilżają, bez użycia chemii.

30

Odp: maska do włosków

najlepszy jest olej dobrany do typu włosa, potrzymać na głowie pół godziny, na to nałożyć naturalną maskę, potrzymać jeszce 15 minut i zmyć szamponem. włosy jak u dziecka smile tylko trzeba być systematycznym.

31

Odp: maska do włosków

Malvine, zmywasz maskę szamponem? Ja zawsze nakładam maskę już po umyciu i spłukuję czystą wodą.

32

Odp: maska do włosków

Nigdy nie zmywa się maski szamponem... Można ją nałożyć tylko po umyciu włosów, żeby składniki odżywcze lepiej do nich wniknęły. Ja bym nie nałożyła maski na brudne włosy, ani tym bardziej dręczyła włosy ponownie szamponem, który niweluje działanie maski.

33

Odp: maska do włosków

Co to za maskę tak zachwalasz? Ja jestem pod wrażeniem działania wszystkiego z linii Jantar Farmony smile

34

Odp: maska do włosków

Jantar jest świetny i w dobrej cenie. W zasadzie go używam co parę miesięcy żeby poprawić stan włosów.

35

Odp: maska do włosków

Od lat używam maski chroniącej kolor, która ma też właściwości odżywcze.