1

Temat: Czas oczekiwania na przedszkole

Cześć dziewczyny,
ile czasu czeka się na miejsce dla dziecka w przedszkolu publicznym, a ile prywatnym?
Wiadomo, że w kazdy miescie jest inaczej, ale jak jest w Waszych miastach?

2

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

Zwykle to ok. pół roku z tego co się orientuję

3

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

pół roku do roku. polecam leśne przedszkola.

4

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

oj bardzo obawiałam się tego momentu gdy mój mały synek pójdzie do przedszkola. Długo wertowałam oferty i po kilku miesiącach i wizytach na dniach otwartych zdecydowałam się na warszawską Te Vizję. Obawy odeszły w siną dal bardzo szybko bo chyba juz po pierwszym tygodniu. Do dziś widzę jaką radośc sprawia mu chodzenie do przedszkola, nauka i zabawa z rówieśnikami smile

5

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

My zapisując Olivkę do prywatnego - czekaliśmy niecałe sześć miesięcy:) Wcześniej kiedy chodziła do publicznego równo rok (jak nie więcej), ale nie ma porównania pomiędzy placówkami...
W prywatnym córka się kształci i rozwija pasje, najbardziej cieszy się z języka hiszpańskiego, który prowadzi rodowita Meksykanka no i oczywiście  z baletu...

6

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

Ile te dzieci mają zajęć... Ale z drugiej strony może kilkoro z nich odkryje w sobie jakiś talent, którego by nie ujawniło w zwykłym przedszkolu?

7

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

Jeśli chodzi o prywatne przedszkole językowe to w tego typu placówkach idzie to całkiem sprawnie. Dodatkowo maluchy uczą się w niewielkich grupkach, co pozytywnie przekłada się na ich zdrowie oraz skupienie na zajęciach.

8

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

W prywatnych placówkach więcej uwagi poświęca się dzieciom, nauczyciel nie zajmuje się np. swoim telefonem tylko realizuje swoje obowiązki.

9

Odp: Czas oczekiwania na przedszkole

ok