1

Temat: Urlop - Świeradów Zdrój

Szukam opinii na temat dobrego domu wypoczynkowego smile chcialabym spedzic tam wakacje, ale zanim zarezerwuję pokoj wolalabym upewnic sie, ze to dobra decyzja smile czy jakiś hotel ma dobry standard? czy w miescie jest co zwiedzac?

2

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

Na ich stronie są zdjęcia wnętrz smile Tak, standard jest bardzo dobry smile Nie wiem czy ma jakies gwiazdki przyznane ( nie wiem czy domy wypoczynowe podlegają takiej kategoryzacji?), ale jest ladnie, przytulnie smile

3

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

Chciałabym pomóc ale nie mam zielonego pojęcia!!

4

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

swieradow to typowo turystyczne miasto, wiec na pewno nudzic sie nie bedziesz. a z ciekawosci ile biorą za pokoj dwuosobowy w tym hotelu? rezerwuj, nie marudź wink wiekszosc hoteli ma zblizony standard

5

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

Mi sie tam podobalo, taki obiekt ma swoj urok, to nie jest typowy hotel. Widac, ze wlasciciele lubia to miejsce i dbaja o to, zeby kazdy gosc milo spedzil czas smile a pokoj dwuosobowy, gdy bylam w zeszle wakacje kosztowal chyba 140 zl. to nie duzo, bo miejsce jest zadbane, pokoje sa czysciutkie wink

6

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

rozumiem smile no to mam nadzieje, ze załapie sie tam jeszcze na wolny pokój na sierpien big_smile

7

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

To nie są moje ulubione rejony wink Wolę Beskid, Żywiec, Ustroń, Bielsko. W tym ostatnim byłam w styczniu i mam świetne wspomnienia. Wypoczęliśmy jak nigdy! A miejscowość świetna, bardzo przyjaźnie nastawiona do turystów.

8

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

Byłam w Świeradowie w zeszłym roku, piękne miejsce i warto wrócić jak tylko sytuacja pozwoli.

9

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

Jak każde uzdrowisko jest fajne, ale straszne tłumy, co mnie akurat zniechęca do takich miejsc

10

Odp: Urlop - Świeradów Zdrój

Poza tym jakie jest zanieczyszczenie powietrza, jak te wszystkie hotele i pensjonaty działają na full... Nic wspólnego to nie ma z uzdrowiskiem!