1

Temat: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Właśnie planuję wyjazd w maju do Gdańska i chciałam Was zapytać, gdzie można się tam zatrzymać? Ja znalazłam w Internecie apartament i zastanawiam się, czy wynająć sobie taki apartament? Bo chcę naprawdę dobrze odpocząć i zapomnieć o pracy na te trzy dni urlopu, które planuję w maju.

2

Odp: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Jeśli chcesz wydać dużo pieniędzy to możesz wynająć:) Ja wolałabym coś tańszego, a zaoszczędzone pieniądze wydać na własne przyjemności:)

3

Odp: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Proszę proszę, my w maju też do Gdańska. Ale z noclegiem nie będzie problemu, bo jedziemy 20 osobową grupą przyjaciół i zatrzymamy się u jednego z nich big_smile Zastanawiamy się tylko, czy dojeżdżać na miejsce indywidualnie, czy wspólnie zamówić transport (tym bardziej, że trafiliśmy big_smile) i chyba wybierzemy opcję drugą - to jeszcze podróż miło sobie spędzimy big_smile

Ostatnio edytowany przez Kaja6 (2017-04-28 14:44:12)

4

Odp: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Ja na szczęście mam rodzinę w Gdańsku big_smile

5

Odp: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Ja zdecydowanie mogę polecić apartamenty. Korzystamy z nich od kilku lat i zawsze jesteśmy zadowoleni. Posiadają oferty noclegowe w różnych miastach. Wszystkie apartamenty są bardzo przytulne i świetnie wyposażone. W Gdańsku są świetnie zlokalizowane, bardzo blisko plaży.

6

Odp: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Można szukać też prywatnych kwater, ogłaszają się w necie mieszkania na doby.

7

Odp: Gdzie się zatrzymać w Gdańsku?

Super są hotele w samym centrum!