26

Odp: firany czy rolety?

zdecydowanie lepiej rolety kupić .

27

Odp: firany czy rolety?

A ja lubię delikatne firanki, klasyczny styl jest ponadczasowy

28

Odp: firany czy rolety?

Jeśli o mnie chodzi to nie wyobrażam sobie nie zawiesić w oknie niczego. Czyli nie zawieszać rolet ani zasłon... Mieszkam na parterze oraz wszystko byłoby widać a sama nie za bardzo lubię sie uzewnętrzniać. jakiś czas temu zamawiałam osbie nowe rolety to domu. Wszędzie zamontowałam rolety dzień noc. Efekt naprawdę ladny, są praktyczne bo maja wiele ustawień. Jestem bardzo zadowolona bo montaż był bardzo szybki a rolety są bardzo dobrze oraz porządnie wykonane. Tak więc polecam każdemu kto mieszka w okolicach.

29

Odp: firany czy rolety?

Ja również jest fanką firanek smile Przecież nowoczesne firanki wyglądają naprawdę cudownie

30

Odp: firany czy rolety?

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że rolety są praktyczniejsze, ale nie dla się ukryć, że firany wyglądają znacznie piękniej i nadają pomieszczeniu klasy i elegancji. można zamówić nie tylko dobrej jakości firany, ale również zasłony. Myślę, że w tym przypadku nie warto oszczędzać.

31

Odp: firany czy rolety?

Również jestem zwolennikiem rolet, sam polecam rolety zaciemniające całkiem. Szczerze to można je fajnie połączyć z firankami, wole rolety niż tradycyjne żaluzje.

Ostatnio edytowany przez blackout (2016-03-23 13:22:41)

32

Odp: firany czy rolety?

Rolety i tylko rolety. Ja jestem zwolennikiem rolet, nie znoszę żaluzji ani firanek - jak to typowy facet chyba big_smile

33

Odp: firany czy rolety?

Ja myślę, że to zależy od tego czego oczekujemy od tego co wieszamy w oknie. Ja np. mieszkam dość wysoko i mam tylko firanki, ale moja mama mieszka na niskim parterze i oprócz firanek ma też założone rolety, bo inaczej każdy kto przechodzi pod domem mógłby zajrzeć wieczorem do mieszkania wink Okna bez firan czy czegoś podobnego sobie nie wyobrażam, bo wygląda to dość goło. Ostatnio rozglądam się za roletami rzymskimi, żeby trochę odświeżyć wygląd i. Fajnie, że można zamówić u nich z dowolnego materiału, nie spotkałam się jeszcze z taką możliwością. Jak myślicie czy z satyny też można by je uszyć?

Ostatnio edytowany przez kuleczka8 (2017-01-02 10:19:56)

34

Odp: firany czy rolety?

Zdecydowanie firanki. Zobaczcie jak ładnie wyglądają. Rolety są dobre do łazienki- jednak w pokojach powinny wisieć firanki.

35

Odp: firany czy rolety?

ja mam i to i to wink

36

Odp: firany czy rolety?

Zdecydowanie rolety. Są o wiele bardziej praktyczne. Firany są jak dla mnie czasochłonne w zakładaniu i zbierające kurz. Roletę można wyczyścić w kilka chwil.

37

Odp: firany czy rolety?

Jedno i drugie to dobre połączenie i wcale się nie wykluczają. Ja mam i rolety i firany.

38

Odp: firany czy rolety?

To prawda. Mnie generalnie bardzo podobają się rolety rzymskie.
Nawet ostatnio natrafiłam w sieci na bardzo ciekawą ofertę, gdzie ich wybór jest naprawdę bardzo duży.
Przy czym można tam umówić się na bezpłatny pomiar i wycenę.

39

Odp: firany czy rolety?

Byłam przekonana, że rolety, bo wydawało mi się, ze zasłony wyglądają jak "u cioci" ale powiem szczerze, ze przez przypadek trafiłam na firmę, która szyje zasłony na zamówieni, poza tym sprzedają i produkują piękne meble we francuskim stylu

40

Odp: firany czy rolety?

Najlepiej sprawdzą się nowoczesne rolety np. rzymskie, albo dzień-noc. Firany i zasłony zbierają kurz, trzeba je prać i prasować. U mnie w domu mamy w większości pomieszczeń rolety typu dzień-noc .
Materiał jest wysokiej jakości i doskonale prezentuje się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Ostatnio edytowany przez tamarycja (2017-01-02 10:24:46)

41

Odp: firany czy rolety?

Rolety są chyba bardziej praktyczne, tak jak pisze smerfetkaa. Na pewno pozwalają lepiej kontrolować to, ile światła słonecznego wpada do pomieszczenia. Latem jak słońce grzeje, to rolety, które pochłaniają promienie, mogą być wybawieniem. Więc to też warto brać pod uwagę.

42

Odp: firany czy rolety?

Ja się do rolet zraziłam na poprzednim mieszkaniu ogólnie wolę rozwiązanie typu karnisze + firany i ewentualnie jakieś zasłony.

43

Odp: firany czy rolety?

Zdecydowanie rolety. Są praktyczne i przede wszystkim zasłaniają okno przed słońcem i spojrzeniami sąsiadów.

44

Odp: firany czy rolety?

Nie lubię firanek.

45

Odp: firany czy rolety?

Można jedno i drugie, ja tak mam i bardzo dobrze to wygląda smile roleta osłania przed gapiami a firanki dodają wnętrzu uroku smile

46

Odp: firany czy rolety?

U mnie są tylko rolety, ale wnętrza są urządzone nowocześnie i tylko one mi pasują.

47

Odp: firany czy rolety?

Ja jestem fanką połączenie firan z zasłonami. Moim zdaniem wygląda to bardzo elegancko, ale przy dobrym dopasowaniu świetnie sprawdza się nawet w nowoczesnym wnętrzu. Ja sama połączyłam firany i zasłony z nadrukiem. Uważam, że wygląda to naprawdę fajnie.

48

Odp: firany czy rolety?

Ja mam tylko zasłony i w razie potrzeby zasłaniam okno. Okno jest na 4 pietrze i naprzeciw nie ma budynków, więc nie ma nie kto podglądać:)

49

Odp: firany czy rolety?

U mnie są tylko firany na całych oknach