1

Temat: Nagła obojętność faceta

Hej, mam taką sytuację. Poznałam fajnego faceta w klubie, przez ponad dwa tygodni pisaliśmy ze sobą codziennie mnóstwo sms-ów od samego rana, codziennie widzieliśmy się, spacery, on przychodził do mnie i ja do niego do domu. Ale przez te dwa tygodnie nie miałyśmy żadnego zbliżenia się - w sensie żadnych przytulasków czy buziaczków. Wydalało mi się że mu się podobam - ale teraz to już i nie wiem. Jednego dnia zaprosił mnie na obiad do siebie do domu - było wszystko pięknie - i później ja zapytałam się, czy mogę go pocałować (bo mi się wydawało, że on nieśmiały i dla tego nie robi tego pierwszego kroku) - on zrobił z tego żart, że nie umie itp. - mi się zrobiło mega głupio, ale oczywiście nie drążyłam tematu. Od tego momentu nadal piszemy ze sobą (mniej, ale kontakt jeszcze jest) ale już nie spotykamy się - zero inicjatywy z jego strony. Co myślicie, to już koniec znajomości? czy da się coś jeszcze zmienić, czy w ogóle nic już nie robić? - taka jedna sytuacja i przez to już nie jest zainteresowany? czy o co chodzi? dziwne trzydziestolatki smile czekam na rady - może to widzicie inaczej jak ja..? z góry dzięki za odpowiedzi smile

2

Odp: Nagła obojętność faceta

Ten facet to dobry materiał na zakonnika;) Pewnie obmyślał, jak to za rok w romantycznych okolicznościach wreszcie Cię pocałuje po raz pierwszy, a Ty chciałaś za szybko i w tak przyziemnych okolicznościach wink Pewnie stracił wiarę w kobiety - żelazne dziewice big_smile

3

Odp: Nagła obojętność faceta

Pewnie miał wpojone przez mamę, że porządne kobiety same się nie pchają do buziaczków.. I jako 30-latek może szukał materiału już na żonę, dlatego tak Cię traktował....?

4

Odp: Nagła obojętność faceta

To na 100% już jest zatwardziały prawiczek, on już zapomniał, że kobiety potrzebują nie tylko miłych słów i pożywnych obiadów... Ja bym go sobie odpuściła, bo kto wie, jakie on jeszcze ma dziwactwa...?...:)

5

Odp: Nagła obojętność faceta

Trudno takiego zrozumieć, pewnie on sam nie wie jeszcze, czego chce mimo takiego wieku...
Widocznie nie lubi być adorowany;)

6

Odp: Nagła obojętność faceta

Myślę, że za szybko działałaś i się wystraszył Twojego tempa... Pewnie sam wolał zdecydować, kiedy będziecie bliżej...

7

Odp: Nagła obojętność faceta

To mężczyzna ma być zdobywcą, nie chce , żeby króliczek sam mu wchodził na kolana, on woli go upolować wink

8

Odp: Nagła obojętność faceta

tak i zrobię - już nie będę latać wokół niego smile
dzięki za odpowiedzi:)

9

Odp: Nagła obojętność faceta

Jak facet staje się obojętny, to może oznaczać tylko jedno - znudzenie albo inna kobieta...

10

Odp: Nagła obojętność faceta

Albo taka gra, żeby spradzić czy kobiecie zależy i czy będzie się narzucała. Niektórzy chcą w ten sposób sprawdzić swoją siłę rażenia wink

11

Odp: Nagła obojętność faceta

Faceci nie rozumieją, że na kobietę to działa odstraszająco?

12

Odp: Nagła obojętność faceta

Mnie raczej odstrasza nachalne stosowanie zwłaszcza jak od razu widzę, że facet mnie sobą nie zainteresuje....