1

Temat: szampon przeciwłupieżowy

Jaki szampon przeciwłupieżowy,polecacie dla mężczyzny.

2

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Mój mąż też długo męczył się z tym problemem. Musisz dokładnie analizować składy szamponów, co z tego, że wiele z nich ma składniki niwelujące łupież, skoro zawierają też substancje podrażniające skórę głowy-no i koło się zamyka. Zdecydowanie poszłabym w stronę preparatów z naturalnymi składnikami [url]http://kosmyk.pl/pol_m_Wlosy_Szampony-164.html[/url] , np. Natura Siberica, pełnymi roślinnych ekstraktów o działaniu nawilżającym.

3

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Dobry jest Nizoral (dostępny tylko w aptece), Ziaja przeciwłupieżowa, szampon dziegciowy Babuszki Agafii (sklepy zielarskie i internet).

4

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Mój facet od lat używa head and shoulders menthol i nigdy nie ma problemu z łupieżem.

5

Odp: szampon przeciwłupieżowy

jesli jest to zaawansowany łupież to najlepiej będzie wybrać się do dermatologa, który zapisze profesjonalne preparaty do leczenia tego schorzenia. Ale możesz zacząć od domowej pielęgnacji. Słyszałam, że na łupież pomaga olejek arganowy w szamponach ,można używać szamponu/odżywki z nim

6

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Ciekawe, że po przeciwłupieżowych szamponach mam jeszcze większy łupież:/ Jedyne skuteczne u mnie to szampony  na wypadanie włosów, u mnie zmniejszają też łupież...

7

Odp: szampon przeciwłupieżowy

> Joanna Natalia napisał/a:

> Mój facet od lat używa head and shoulders menthol i nigdy nie ma problemu z łupieżem.

Ja wypróbowałam mnóstwo różnych przeciwłupierzowych środków, droższych, z apteki itp a najlepszy i tak jest ten dla skóry wrażliwej smile

8

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Ja polecam Nizoral bądź Pirolam, które można dostać w aptece smile Sama używam i jestem zadowolona smile

9

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Na pewno odradzam Head&Shoulders, lupiez zrobil mi sie po nim nawet gorszy niz byl ;/

10

Odp: szampon przeciwłupieżowy

U mnie właśnie tylko on zadziałał, więc widocznie na Twoją przyczynę łupieżu musi być inny... Dlatego jest tyle produktów do wyboru.

11

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Mój mąż używa i dobrze mu się sprawdza szampon przeciwłupieżowy Biały Jeleń :) Bardzo mu pomógł z łupieżem. Dobrze też działa na tłustą skórę głowy. Opakowanie jest czarne, seria "men" :)

12

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Ja mam podobne włosy i nie tylko problem z ich rozczesywaniem ale również puszeniem się. Gdy moja znajoma fryzjerka zobaczyła, w jakim są stanie to od razu zaproponowała mi kurację profesjonalną. Jakoś nie chciałam wierzyć, ze mi pomoże ale po zastosowaniu okazało się, że szczotka przechodzi gładko przez pasma i w dodatku wcale się nie elektryzują.

13

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Ja używam jabłkowego Head&Shoulders

14

Odp: szampon przeciwłupieżowy

Vichy Dercos DS to dermokosmetyk stworzony specjalnie do włosów suchych z tendencją do powstawania łupieżu. Dzięki unikatowej formule szampon działa już od pierwszego użycia. Sprawdzony,szczerze polecam wszystkim.