51

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Bardzo ładne są te sukienki, chodzi mi o kroje, bo kolor raczej nie jest mój wink Szukam raczej ciemniejszej sukienki na wesele. Najlepiej jakiejś grafitowej lub granatowej. Znalazłam kilka na  i myślę głównie nad fasonem. Najlepiej pasują mi koktajlowe sukienki.

52

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Mam dwie takie sukienki, jedna bardziej wpada w pomarańcz, a druga to typowy pudrowy róż - obie są świetne na wesela:)

53

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

W sieci chyba najłatwiej. Tam macie wszystko. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na wybranie. Ogólnie - nie powinniście mieć z tym żadnych problemów. W godzinę w sieci można przejrzeć tyle sukienek co przez cały dzień na mieście.

54

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

To prawda, ale mi szukanie sukienek na wesele i tak zajęło wiele godzin... Dostawałam już oczopląsów. Poza tym w niektórych sklepach internetowych efekty wyszukiwania nie były zadowalające, bo pokazywały sukienki z kategorii "weselne", jakich nikt na wesele nie zakłada... Ostatecznie udało się znaleźć.

55

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

a co myślicie o takiej z perełkami?

56

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Wydaje mi się, że jest piękna - duży plus za estetykę, fajny klimat, estetyczny kolor. Tutaj w zasadzie niczego nie brakuje. Kwestia taka, które rozwiązania wam odpowiadają i zwyczajnie - czego od nich oczekujecie.

57

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Moim zdaniem świetny wybór - jest jak najbardziej klasyczna i pasująca do tak istotnej okoliczności smile

58

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Dla młodszych dziewczyn tak, ale pani ok. 40-tki to już inne kolory powinna nosić:)