1

Temat: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Uzbierały mi się dwie duże torby niepotrzebnych ubrań, nie chcę wyrzucać, a na allegro słabo mi idzie sprzedawanie. Gdzie jeszcze można je wystawiać?

2

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

możesz próbować na szafa.pl lub gumtree

3

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Ja sprzedałam paczkę o wadze 15 kg, ponad 70 sztuk odzieży na olx.pl smile Szybko i bez prowizji.

Kuriera zamówiłam na pakersi.pl, bo nie dotargałabym tego do punktu, a Poczta Polska ma koszmarne ceny paczek powyżej 10 kg. Cena tak mnie zaskoczyła, że musiałam skontaktować się z nimi, bo nie dowierzałam - jakieś 25 czy 26 złotych, a odbiór z domu za darmo.
Na stronie Pakersów wpisuje się wymiary paczki i jej wagę, od razu pokazuje cenę, potem się to opłaca z góry przelewem i ważna rzecz: drukuje się list przewozowy, który przychodzi na e-mail, trzeba w nim też podać nr telefonu odbiorcy. Nie wiem czy list drukuje się samemu w przypadku każdego kuriera, ja korzystałam z DHL. Kurier może też sprawdzić zawartość paczki przed jej odebraniem, aby upewnić się, że zawartość jest zgodna z deklarowaną (żywność, odzież czy co tam kto wpisze), czy jest dobrze zabezpieczona, więc lepiej się powstrzymać z zaklejaniem do czasu jego przyjazdu.

Zrobiłam to wszystko wieczorem, w godzinach, w których już nie pracują i następnego dnia przyjechał kurier, paczkę zabrał z uśmiechem i z "dziękuję".
Odbiorca otrzymał paczkę następnego dnia po wysłaniu smile Poza tym można sprawdzić jej status na stronie firmy kurierskiej, która ją odbiera.

Wielkie sprzątanie szafy zakończone sukcesem smile

4

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Ja przez OLX też sprzedaję różne niepotrzebne graty z domu i ubrania po sobie i dziecku smile . Nawet jeśli się coś sprzeda za kilka złotych, to się cieszę że komuś się przyda. Sama też kupiłam wiele fajnych bardzo tanich rzeczy do domu np. ostatnio kupiłam fotele big_smile , a syn kupił sobie deskorolkę smile .

5

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

U mnie najlepiej sprawdzają się darmowe ogłoszenia smile

6

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

A ja polecam lokalne swapy czyli wymianę ubrań, możemy oddać to, co nam już niepotrzebne, za ciasne czy się znudziło, a w zamian wybrać coś fajnego, co ktoś inny ma do oddania:)

7

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Mam wrażenie, że to jest coraz rzadsze. Lepiej chyba na grupach na Fb.

8

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Grupy Fb są ok, pod warunkiem, że ktoś szybko wyłapie ogłoszenie, bo tam nie ma wyszukiwarki niestety i jak nawalą ogłoszeń, to nasze ginie.

9

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Może dobrym rozwiązaniem będzie . Ja uwielbiam korzystać z takich miejsc, gdzie wszystko mam w jednym miejscu. Ogólnie zakupy są dla mnie męczarnią, nie chodzę po stacjonarnych sklepach, wybieram zakupy przez internet, a gdy mam wszystko w jednym miejscu to już jestem naprawdę szczęśliwa.

10

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Na darmowych ogłoszeniach, nie dokłada się wtedy do biznesu.

11

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

No właśnie, tylko na darmowych platformach ogłoszeniowych typu olx.

12

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Mi się udało pare rzeczy na Vinted sprzedać, ale też udzielałam się na forum tam, w postach typu "Szukam sukienki" i wklejałam zdjęcia swoich rzeczy, więc jest z tym trochę zachodu

13

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Na grupach na fb najczęściej są sprzedawane ciuszki, ale bywa różnie. Jedna Pani nie zapłaci, jedna zapłaci, ubrudzi i odeśle. Trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania. wink

14

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Olx, allegro, lokalne strony z ogłoszeniami

15

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Na portalach z ogłoszeniami, choć jeśli chcesz możesz też osobiście na jakimś stoisku na bazarze korzystając z uprzejmości straganiarki. Dawna znajoma kiedyś tak czasem robiła, tylko ta Pani już nie żyje.
Za zarobione pieniążki możesz kupić jakieś fajne nowości np.dużo ostatnio jest ich, sama już parę smaczków upatrzyłam.

16

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Ja wystawiłam regularnie w necie, sprzedają się dość szybko smile

17

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Może Vinted smile Mają całkiem fajną wyszukiwarkę i zapewniają bezpieczeństwo zakupów, więc kupujący chętniej wydają więcej kasy na rzeczy z Vinted.

18

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Ja osobiście polecam Vinted smile Sama korzystam i szybko sprzedaje swoje ubrania, akcesoria nawet i buty!

19

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

vinted!

20

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Można spokojnie coś sprzedać,  ogłoszenia w necie są darmowe, a dodatkowo też  sytuacja bardzo fajnie wygląda jeśli chodzi o liczbę użytkowników i można liczyć na to, że uda się tam znaleźć kogoś, kto będzie chciał kupić.

21

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Vinted i OLX big_smile Odkąd na OLX zrobili opcję tańszej przesyłki polubiłam jeszcze bardziej.

22

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Ciekawe jak im się to opłaca:) Musieli wynegocjować śmieszne stawki z Inpost i pocztą, którym z kolei to się opłaca chyba tylko wizerunkowo...

23

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

ja najszybciej ciuchy sprzedaję na vinted, a resztę na olx

24

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

> outside napisał/a:

> Ciekawe jak im się to opłaca:) Musieli wynegocjować śmieszne stawki z Inpost i pocztą, którym z kolei to się opłaca chyba tylko wizerunkowo...

Teraz jeszcze zrobili świetne promocje. Najpierw wysyłka była za 5 zł, a w dniach 22 - 26 marca jedynie za złotówkę! Naprawdę. Skorzystałam. big_smile

25

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Kiedyś poradziłabym Ci żebyś sprzedała je na vinted. Jednak wiem, że nie jest tak prosto sprzedać używane ciuchy na tej stronie.