1

Temat: kolor włosów a karnacja

Jak myślicie dziewczyny, czy kolor włosów trzeba wybierać pod kolor skóry? Czy blondynki zawsze powinny mieć alabastrową cerę, rude być piegowate, a brunetki i szatynki kojarzyć się z murzynkami? Czy to bez znaczenia? Czym się sugerujecie farbując sobie włosy na konkretny kolor?

2

Odp: kolor włosów a karnacja

jako brunetka wiem, że nigdy nie będzie mi dobrze w blondzie, więc jednak coś w tym jest... Ostatecznie zostaje rudy

3

Odp: kolor włosów a karnacja

Jestem blondynką i okropnie wyglądam z ciemnymi włosami.
Sprawdzone, próbowałam coś kombinować z ciemnym kolorem.

4

Odp: kolor włosów a karnacja

ostatnio moja fryzjerka namówiła mnie na obcięcie włosów symetryczne i dwa kolory w tym 1 rudy super fryzurka

5

Odp: kolor włosów a karnacja

U mnie brązy i rude odcienie tak, czarny i blond - nie!

6

Odp: kolor włosów a karnacja

Nie wydaje mi się, żeby kolor włosów trzeba było zawsze dobierać ściśle pod odcień skóry, bo na przykład widziałam dziewczyny, które cudnie wyglądały z intensywnie czarnymi włosami mając zarówno śniadą, jak i bladziutka cerę. To chyba nie tylko od cery zależy po prostu. Z jakichś innych względów musiał im ten kolor tak bardzo pasować, że nie przeszkadzała bladość skóry, która na ogół gryzie się z ciemnymi włosami.

7

Odp: kolor włosów a karnacja

Jestem brunetką i nie wyobrażam sobie włosów blond na mojej głowie. Eksperymentuję z odcieniami ale jest to zawsze brąz lub rudy.

8

Odp: kolor włosów a karnacja

To chyba zależy, widziałam dziewczyny z jasną karnacją i pięknymi ciemnymi włosami smile Ale ja, jasna blondynka w życiu bym nie zrobiła sobie czarnych włosów wink

9

Odp: kolor włosów a karnacja

A ja zgodzę się z opiniami, że kolor włosów i karnacji powinny ze sobą dobrze współgrać i podkreślać się nawzajem, ostatnio odwiedziłam salon In Harmony i dziewczyny w bardzo fajny sposób wytłumaczyły mi, że blond zdecydowanie nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem smile

10

Odp: kolor włosów a karnacja

Moim zdaniem nie, np. blond pasuje moim zdaniem zarówno do osob o ciemnej jak i skrajnie jasnej karnacji, to samo rudy.

11

Odp: kolor włosów a karnacja

Oj nie, blond do ciemnej karnacji nie pasuje, zawsze źle to wygląda....

12

Odp: kolor włosów a karnacja

Blond popielaty pasuje, ale nie taki żółty