26

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Dużo warzyw, mało mięsa i węglowodanów - i efekt będzie murowany:)

27

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Dieta pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś.

28

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Szukanie jakiejś sprawdzonej diety wcale nie musi być dobrą metodą. Dlatego, że coś co jest dobre dla jednej osoby wcale nie musi być dokładnie tak samo dobre dla kogoś innego. W przypadku trudności z ułożeniem dla siebie diety najlepiej wg mnie skonsultować się z jakimś dietetykiem. Wiadomo, że to nie jest darmowa usługa ale chyba warto zapłacić i mieć pewność, że jest się w fachowych rękach. Poza tym bez jakiejś wiedzy z zakresu odżywiania łatwo jest ulec bzdurom, których pełno jest w internecie.

29

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Ważna jest też odpowiednia muzyka by trening był bardziej efektywny

30

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Witam. Polecam połączenie diety i treningów z jednego miejsca, bo wtedy kompleksowo się Tobą zajmą i nie będzie domniemywań, co druga strona miała na myśli i efekty będą szybsze.
Zarówno jadłospis jak i plan treningowy mam ułożony pod siebie, zgodnie z tym co wpisałam w ankiecie. Zauważalne efekty są super, a do tego czuję się zdecydowanie lepiej. W przypadku spadku motywacji zawsze można usłyszeć dobre słowo i dostać kopa do działania.

31

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Jak nie ma motywacji to i trener nic nie zdziała, trzeba samej wziąć się do ćwiczeń.

32

Odp: Dieta dla redukcji wagi.

Cukry trzeba ograniczyć, i to też te z białej mąki.