26

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Mam aplikację w telefonie, jeszcze nie zdarzyło mi się zapomnieć smile

27

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Takie aplikacje to dobre wyjście. Moja siostra teraz bierze Limetic i też koleżanka jej różowe Lusterko poleciła. Wiecie może czy jest też na windowsa?

28

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Wydaje mi się, że jest na wszystkie systemy, musisz sprawdzić w jakimś sklepie z aplikacjami, nie wiem co macie w windowsie. Na pewno jest na androida i na iOS.

29

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Najlepiej położyć je w miejsce do którego codziennie zaglądamy np. obok szczoteczki do zębów,wtedy napewno nie zapomnisz o zażyciu smile kochane pamiętajcie ,że tabletki antykoncepcyjne to nie przelewki ponieważ jak każdy lek czy suplement wpływa na nasz organizm poczytajcie sobie i uświadomcie ,że to nie są przelewki [url]http://obk.pl/konsekwencje-przyjmowania-tabletek-antykoncepcyjnych/[/url]

30

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Nie pamiętam, zawsze miałam z tym problem i mi się przypominało dość późno. Przez to moje zapominalstwo przeszłam na inne środki antykoncepcji i ostatecznie wybrałam wkładkę domaciczną. Polecam przeczytać artykuł, bo można się doszkolić co to itd [url]http://www.kobiety.org/wkladka-wewnatrzmaciczna[/url]

31

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Zdarzało mi się zapominać więc poprosiłam o zmianę metody na wkładkę hormonalną i mam teraz założoną wkładkę levosert, powiem szczerze, że to zupełna swoboda nie muszę się niczym martwić, co kilka miesięcy chodzić po receptę, pamiętać o łykaniu tabletek o stałej porze itp

32

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Ja nie zapominam, kiedyś korzystałam z aplikacji, teraz weszło mi to po prostu w krew. Co prawda apka nadal przypomina, ale myślę, że i bez niej dałabym radę wink Ogólnie dla zapominalskich fajna opcja to pigułki, które bierze się ciągle, bez robienia przerwy, 21+7, 7 to placebo, tabletki bez hormonów.

33

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Moja koleżanka dostała ostatnio Vibin i nawet lekarz jej polecił aplikację dla nie zapominania. Chyba młode dziewczyny wydaja się być roztrzepane smile

34

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Stare też. wink Ale przy vibinie nie wypadasz z rytmu brania, bo nie robisz przerw pomiędzy blistrami. smile

35

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

ja w swojej karierze antykoncepcyjnej stosowałam naprawde wiele metod ;p a że naprawde lubie eksperymentować i szybko się nuszę zreszta tak jak moj organizm, to rok temu podjelam decyzje ze zakladam wkładkę levosert Jestem naprawde pod mega pozytywnym wrazeniem, bo nie tylko ze mam problem antykocepcji z glowy, ale w ogole mam wrazenie, ze ona nie istnieje ;p dodatkowo uregulował się mój cykl miesiączkowy. Okres wreszcie trwa 2/3 dni, a nie 7 i w dodatku jest regularny smile a u mnie z tym naprawde bylo roznie

36

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

A o jakiej apce mowa? Lubię takie gadżety w telefonie. smile

37

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

ja nigdy nie zapomniałam, najwazniejsza rzecz codziennie rano wink

38

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Biorąc o stałej porze i bez przerw w blistrach nie wypada się z rytmu przyjmowania. Wiem po sobie  smile

39

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

No to tak samo jest przy mini, tam też się bierze 21+7 i nie robi się przerw.

40

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

można sobie i bez aplikacji ustawić dodatkowy budzik w telefonie ;P

41

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Ja nie potrzebuję nawet przypomnienia. Mam takie które bierze się  ciągiem, bez robienia przerwy, naprawdę trudno o nich zapomnieć smile

42

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

To prawda, jak nie ma przerwy pomiędzy blistrami, to człowiek już bierze z automatu. smile

43

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Nie korzystam z żadnego przypominacza, po prostu zanim położę się spać, stawiam na szafkę nocną tabletki zaraz obok szklanki wody. Nie sposób ich nie zauważyć po przebudzeniu się. Trzeba pamiętać, że nawet jedna tabletka zapomniana potrafi nam przywrócić płodność. A ja mam zbyt dobre samopoczucie i zbyt dobrze się czuję, dlatego będę brać tabletki jeszcze długo.

Ostatnio edytowany przez madzias (2018-10-16 14:00:50)

44

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Dlatego ja jestem zwolenniczką pigułek 21+7 . Nie robię przerwy, więc nie wybijam się z rytmu i nie zapominam.

45

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Duża wygoda i faktycznie łatwiej jest pamiętać, kiedy nie ma potrzeby robienia przerw pomiędzy blistrami. smile

46

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Myślę, że dla tych "zapominalskich" dobrą opcją może być krążek dopochwowy. Aplikujesz raz na trzy tygodnie i bez stresu, że zapomnisz połknąć pigułkę wink

47

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Oczywiscie, ze pamietam.

48

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Ja mam spokój, również od wszystkich skutków ubocznych jakie wywoływały u mnie tabletki. Polecam spróbowanie innej metody anty a jest ich bardzo dużo i świetnie zabezpieczają. Ja używam kapturka diafragmę i nie mam problemu z pamięcią ;p

49

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

ja mam budzik ustawiony i do tego jeszczespecjalną apkę w telefonie i nie zapominam

50

Odp: Pamietacie o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Ja też ustawiam budzik wink Od kiedy stosuję antykoncepcje to wiem że bardzo wazne jest aby nie zapominac o regularnym przyjmowaniu pigułki. To bardzo ważne aby działały one prawidłowo.