1

Temat: Hurtownia z ubraniami

Witam, razem z przyjaciółką zastanawiamy się nad dodatkowym źródłem dochodu. Wpadłyśmy na pomysł założenia sklepu internetowego, w którym sprzedawałybyśmy końcówki serii różnych firm ubraniowych. Z tego co się dowiadywałam to jest na to naprawdę spory popyt. W internecie łatwiej sprzedawać, bo nie trzeba płacić czynszu za wynajem lokalu. Tylko właśnie teraz szukamy jakiejś hurtowni z ubraniami u której mogłybyśmy składać zamówienia na te końcówki serii. Zależy mi na takiej, która ma naprawdę przystępne ceny. Jak najlepiej znaleźć taką hurtownię?

2

Odp: Hurtownia z ubraniami

Jak wpiszesz w google "koncówki serii hurtownia' to jest tego trochę, tylko  trzeba porównać warunki, skontaktować się i działać:)

3

Odp: Hurtownia z ubraniami

Biznes świetny tylko czy będzie na takie coś zapotrzebowanie? Sama wiem po sobie, ze kupuję na poczatku kolekcji i rzadko kiedy uwagę zwracam na jakieś końcówki - wydawac by się mogło, ze dla mnie mogą nie istnieć. Obastawiam, że takich hurtowni jest wiele  - najlepiej podzwonić po istniejących i popytać czy nie chcą pozbyć się starych ciuchów za grosze

4

Odp: Hurtownia z ubraniami

Pomysł dość interesujący, bo ludzie w dzisiejszych czasach naprawdę lubią zaoszczędzić co nieco i myślę, że takie zakupy końcówek kolekcji byłyby naprawdę świetnym rozwiązaniem, moim zdaniem warto porównać oferty różnych hurtowni internetowych i wybrać tą naprawdę najkorzystniejszą:) Bo ile hurtowni tyle cen i tyle różnych jakości ubrań:) Warto przeanalizować wszystko dokładnie przed podpisaniem większego kontraktu:)

5

Odp: Hurtownia z ubraniami

Moja siostra jak rok temu mieszkała jeszcze w Warszawie mówiła, że miała znajome co większe ilości odzieży zamawiały w hurtowniach. W większych ilościach taniej im to wychodziło. Jak dobrze sobie zapisałam w zakładce u mnie w przeglądarce, koleżanki mojej siostry zamawiały rzeczy w sieci.  Bardzo duży wybór jak ktoś spojrzy na to pierwszy raz. Każdy na pewno coś znajdzie dla siebie. Skąd to wiem ? Moja siostra jest bardzo wybredna..Jeśli ona znalazła to i wy znajdziecie smile

Ostatnio edytowany przez sylwuskaaopr (2015-09-22 12:15:49)

6

Odp: Hurtownia z ubraniami

Dziewczyny, wybór i zaklepanie dostawcy, czyli w waszym przypadku jakiejś najlepszej hurtowni ubrań, z naprawdę korzystnymi cenami i dobrej jakości odzieżą, to absolutna podstawa tego biznesu, bez tego nawet nie ma się co zabierać za "otwieranie" kolejnego "biznesu", chyba, że chcecie władować oszczędności i szybko się zwinąć, jak tysiące przed wami... Tak do przemyślenia.

7

Odp: Hurtownia z ubraniami

A skąd masz zamiar sprowadzać te ubrania? Wydaję mi się, że bardziej opłacalne byłoby dla Ciebie poszukanie hurtowni zagranicznych. Czytałam niedawno, że transport samochodowy jest nadal w cenie, więc mogłabyś wybrać tą formę przewożenia towaru z zagranicy. Co o tym myślisz?

8

Odp: Hurtownia z ubraniami

Wiele osób interesuje się tym, co sprowadzać z Chin, więc to jest chyba kraj, z którego najczęściej przywozi się towar, w tym między innymi właśnie odzież.

9

Odp: Hurtownia z ubraniami

A ja sugeruję skorzystać z hurtowni internetowych.
Korzystne ceny oferuje hurtownia odzieży openwear , gdzie zamawiałam  ciuszki juz wiele razy. Hurtownia ma spory wybór ubrań. Praktycznie wszystkie wzory.

Sama zamawiała ciuchy do firmy na konferencje promocyjne, niemniej jestem pewna,ze nie byłoby problemu  z zamówieniem ubrań do własnego sklepu.

10

Odp: Hurtownia z ubraniami

Jeżeli chcesz otworzyć z przyjaciółka hurtownię to pomyśl czy dobrym rozwiązaniem nie byłoby otworzenie hurtowni internetowej.Możesz stworzyć swój własny sklep internetowy i na start masz wszystkie potrzebne narzędzia. Myślę, że jest to dość fajna opcja smile

11

Odp: Hurtownia z ubraniami

Najlepiej jest wdrożyć gotową platformę ecommerce i na niej założyć sklep internetowy.  Masz sprawdzoną, gotową platformę i masz problem z głowy. Platforma pomaga Ci w obsłudze zamówień składanych przez klientów.

12

Odp: Hurtownia z ubraniami

Skoro sklep internetowy z odzieżą i potrzebujesz hurtowni, to najlepiej założyć sklep. Mają chyba najwięcej na rynku integracji z hurtowniami, w tym wiele z branży odzieżowej:) Integracja śmiga i jest maks automatyczna, oprogramowanie stabilne i funkcjonalne, z dobrym supportem wink Sprawdź, czy w tym hurtowniach możesz kupić jakieś końcówki serii.

13

Odp: Hurtownia z ubraniami

pomysł fajny jednak biorąc pod uwagę, ze trzeba założyć firme, opłacić koszty zusu, prowadzenia biura. Zatowarowanie pewnie też nie jest tanie.
Najważniejszy w tym wszystkim jest marketing I on bedzie kosztował najwięcej.

14

Odp: Hurtownia z ubraniami

To całkiem niezły pomysł smile Kibicuję Wam, dziewczyny.  Tylko nie przesadzajcie z cenami tongue

15

Odp: Hurtownia z ubraniami

Ubrania najlepiej kupować stacjonarnie, można się przekonać o jakości materiału i czy podany rozmiar naprawdę na nas pasuje. Najgorsze je później odsyłanie nietrafionych zakupów...

16

Odp: Hurtownia z ubraniami

Moi znajomi sprzedawali towary z Chin, ale teraz nie jest to wygodne. Możesz po prostu znaleźć w Internecie dostawców.

Ostatnio edytowany przez Felicja9999 (2020-08-26 14:30:44)

17

Odp: Hurtownia z ubraniami

Ja lubię outlety online, tam są ceny niższe niż nawet w hurtowniach.