26

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Najlepiej zagęścić włosy przeszczepiając je np. z rąk. W kosmetyki i zabiegi - cud to ja nie wierzę.

27

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

czasami trzeba sie zdecydowac po prostu na przeszczep włosów, nie ma w tym nic wstydliwego, jesli sa innowacyjne metody które pozwalaja pozbyc sie tego typu kompleksów, to czemu nie? Przeszczep odbywa sie szybko i bezbolesnie, a efekty są super i trwałe

28

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Czemu od razu przeszczep? Ja również mam cienkie włosy, stosuję suplementację odwiedziłam również salon  i poprosiłam o delikatne podcieniowanie włosów tak włosy uniosły się od nasady i zyskały na objętości...Zastanawiam się także nad jakimś profesjonalnym zabiegiem - może coś polecicie?

29

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Lenka, co masz na myśli pisząc o delikatnym podcieniowaniu? Na całej długości? U mnie cieniowanie włosów przynosiło zwykle odwrotny efekt sad U nasady nadal były płaskie, przyklepane, za to przez cieniowanie zyskiwały objętość w dolnej partii, przez co jeszcze bardziej było widać, jakie rzadkie i klapnięte są u góry. Chyba że masz krótkie włoski, to wtedy cieniowanie zmienia wiele na plus.

30

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Tu pomoże tylko codzienne układanie na piance zwiększającej objętość... Lekko zwilżyć włosy, nałożyć piankę i podsuszyć suszarką, kierując strumień powietrza od nasady włosów ku górze

31

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Dopinki są fajne, pomagają zagęścić fryzurę