1

Temat: kosmetyki na bazie aloesu

Dzięki niezwykłym mechanizmom nawilżania tkankowego i wprowadzania wody
w przestrzenie komórkowe, każdy krem o ponad 25% zawartości czystego aloesu jest kremem o działaniu naturalnie nawilżającym.

Ostatnio edytowany przez szaman1980 (2012-06-03 08:22:32)

2

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Kosmetyki z aloesem przeważnie stosują osoby dotknięte poparzeniami słonecznymi, aloes jest zdrowy i koi rany, wszystko szybciej się goi.

3

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Emulsja do ciała aloesowa z ochroną SPF 10 HB - genialny kosmetyk na bazie aloesu. Przede wszystkim chroni skórę przed fotostarzeniem. Skóra wygląda atrakcyjnie, nie pojawiają się żadne podrażnienia, o co wcale nie jest łatwo. Ogólnie kosmetyki aloesowe to genialne produkty.

4

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Stosowałam raz żel do higieny intymnej z aloesem, ale mnie uczulił i długo leczyłam się z tego podrażnienia hmm

5

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Ja lubię takie zwykłe kremy do rąk z aloesem (do kupienia za parę złotych). Są bardzo skuteczne.

6

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

aloes dobrze robi na skórę, leczy rany, jak już pisała sylciar. Sama, gdy miałam ranę na nodze po niefajnym obgryzieniu buta, to tylko aloesem wyleczyłam, żadne maści mi nie pomagały hmm aloes jest też zdrowy jako nalewka ;p

7

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

ja stosuję żel aloesowy z Safiry na podrażnienia po depilacji, mąż po goleniu na twarz- to jedyny kosmetyk, który nas ratuje smile

8

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Mój mąż używa mydlo do golenia z gliceryna i aloesem  Skóra jest delikatna, a on sam w końcu nie narzeka na podrażnioną skórę. Walka z uczuleniem wygrana!

9

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

ja używam maski pod oczy kolagenowej z aloesem, swietnie działa na moje "worki" pod oczami

10

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Kiedyś miałam przeogromny problem z cerą i koleżanka doradziła mi, żebym kupiła sobie aloes i używała go zamiast kosmetyków. Tak zrobiłam i trochę pomogło. Mam więc na oknie ładnie wyrośnięty aloes i okresowo używam miąższu jego liści do smarowania twarzy.

11

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

I super, natura działa najlepiej!

12

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

słyszałam, że warto też przemywać twarz sokiem z aloesu, najlepiej kupionym w aptece.  Taki, który posiada jak największą zawartość aloesu, najlepiej ponad 99%

13

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Taki aloes z doniczki też można używać, tylko musi najpierw po zerwaniu poleżeć parę dni w lodówce, żeby nabrać leczniczej mocy.

14

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

a ktoś stosował na włosy jakieś kosmetyki z aloesem?

15

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

> patkapud napisał/a:

> a ktoś stosował na włosy jakieś kosmetyki z aloesem?

Ja smile bardzo polecam. Przynajmniej u mnie przestały się tak puszyć, stały się bardziej sypkie i gładkie. Od tego czasu minimum raz w tygodniu odżywka z aloesem wchodzi smile

16

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Ja też używam na bieżąco - dla mnie najlepsza jest holika

17

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Ja polecam żel z aloesem, który można stosować zarówno jako żel nawilżający, ale i maskę. Można nakładać codziennie, albo raz w tygodniu grubszą warstwę na 20 minut.

18

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

A ja mam domową uprawę aloesu na parapecie big_smile I używam świeżych liści do pielęgnacji cery. Co prawda nie codziennie, bo by chyba nie nadążały rosnąć, ale taki świeży żel daje przyjemny efekt nawilżenia.

19

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Naturalna kosmetyka czyni cuda:)

20

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Aloesowe kosmetyki to chyba jakiś hit ostatnio, wszędzie o nich piszą!

21

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

O tak smile Lubię tą modę na naturalne składniki kosmetyków.

22

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Ostatnio odkryłam i zamówiłam sobie o to krem/ żel aloesowy. Super się wchłania, usuwa zaczerwienienia na skórze. W sumie to w ciemno go zamówiłam online i jestem zadowolona. Moc jednak w alosie jest smile

23

Odp: kosmetyki na bazie aloesu

Fajnie łagodzą podrażnienia, ja jestem zadowolona.