1

Temat: mixa bb opinie

Pytanie do pań które stosowały już ten krem. Mianowicie czy nie wysusza skóry i czy ładnie się stapia z kolorytem skóry. kupiłam ostatnio wypasiony krem BB  wiodącej marki i jestem nim zawiedziona. Mam nadzieję, że był po prostu niedopasowany do mojego rodzaju skóry i ten będzie dobry, chciałam jednak  poznać Waszą opinię zanim znowu coś kupię. smile

2

Odp: mixa bb opinie

Niestety, ja po jednym takim kremie, który ledwo skończyłam,  już więcej po ten typ produktu nie sięgnę...

3

Odp: mixa bb opinie

[quote=Tassimo]Niestety, ja po jednym takim kremie, który ledwo skończyłam,  już więcej po ten typ produktu nie sięgnę...[/quote]

A to dlaczego? Jak coś odradzasz, to może wypadałoby uargumentować?

Autorko, ja mam ten krem  od jakiegoś tygodnia. Dopiero zaczynam przygodę z nim, ale jestem bardzo zadowolona. Nie widać tych koszmarnych rumieńców, które dawały wrażenie, jakbym była wiecznie zawstydzona big_smile Ja rezygnować z niego nie będę tongue

4

Odp: mixa bb opinie

też jestem ciekawa opinii. ktoś coś?

5

Odp: mixa bb opinie

nie wiem jak u innych, ale na mojej buzi świecił się jakbym sobie czysty olej nałożyła. myslałam że to sie wchłonie, ale nie, puder też nie pomógł. po prostu taka tłusta warstwa na twarzy.

6

Odp: mixa bb opinie

Wszystko zależy od cery, jak ma skłonność do przetłuszczania to podkład z niej spłynie, chyba że jest mocno matujący, czyli przy okazji wysusza skórę, co też nie jest dobre.

7

Odp: mixa bb opinie

Kremy bb są fajne jako szybki sposób na makijaż, ja używam ich głównie latem.

8

Odp: mixa bb opinie

Też używam zwłaszcza latem