51

Odp: Erotyczne gadżety

Ja nie mam takich gadżetów, wystarczy wyobraźnia;)

52

U mnie są dilda i maska na oczy, lubię też olejki do masażu erotycznego, właściwie to niekoniecznie w erotycznych sklep;ach można kupić coś, co przyda się w łóżku...

53

Mam fajną bieliznę i kajdanki:)

54

my od niedawna korzystamy z gadzetów, jednym z najbardziej trafionych jest jajeczko Lush, no po prostu wymiata, czegos nam w zwiazku brakowało, nie było juz tego ognia jak na poczatku, wiadomo, wszystko z czasem powszednieje.... wchodzi rutyna, normalnosc, dresy i domowe kapcie big_smile no i postanowilismy razem z mezem zaszalec, a ten wibrator jest idealny jesli chodzi o nas, w ciagu dnia wiekszosc czasu spedzamy osobno ze wzgledu na prace, a tym jajeczkiem mozna sterowac z telefonu! big_smile ma fajne, dobrze wyczuwalne wibracje, nawet w rytm muzyki moze wibrowac i reaguje na dzwieki z otoczenia, mowie wam od pary tygodni jestesmy zafascynowani soba od nowa smile nie dosc, ze fajna frajda, wystarczy puscic wodze fantacji i zaszalec, a porzadnie wrociło na wysokie obroty

55

Dziewczyny szukam informacji smile Mianowicie ostatnio czytałam sobie  o hiszpańskiej musze i troche sobie poczytałam oraz dziewczyny bardzo polecają ten środek. Czy to jest to?

56

Tak, to, ostatnio sobie zamówilismy i o dziwo działa tak jak obiecali. Chociaż wcześniej sama równiez nie mogłam w takie środki uwierzyć smile Ale nie wiem co tak na nas zadziałało. Czy nastrój czy po prostu ten srodek ale noc była naprawdę przyjemna.

57

Pewnie autor już tutaj nie zagląda tak wiec napiszę z własnego doświadczenia . Może komuś się przyda. U nas również swego czasu wiało totalną nudą. Okazało sie,ze winna jest rutyna. Warto jest na pewno wyjsć z łózka i wybrać się razem z na kolację albo do kina.

Poza tym są rózne gadżety erotyczne. My jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie hiszpańską muchę. Dawno już żaden afrodyzjak tak nie rozgrzał sytuacji w sypialni. Nie jest to drogie tak więc jeśli naprawdę warto jest wypróbować !

58

A nie jest to placebo? Sama jeszcze nie próbowałam afrodyzjaków ale w końcu będę musiała coś sobie kupić.Nie wiem czemu ale w ostatnich dniach moje libido spadło po prostu do zera i mój związek przez to zaczął wisieć na włosku. Mi się nie chce,zmuszam się. On jest bardzo zdenerwowany. Jesteśmy jedynie my, dzieci nie mamy,obciążeń żadnych również tak wiec nie wiem w czym dokładnie jest problem sad

59

Nie jest to na pewno placebo bo wypróbowaliśmy z mezem kiedy ja tego nie wiedziałam. Znaczy się wiedziałam,ze chcemy czegoś takiego wyprobować ale mąż miał mi to wkroplić jakiegoś wieczoru. Tego wieczoru miałam niesamowitą ochotę na seks wink Dawno już takiej nie miałam.