1

Temat: logopeda

Witam, córka mojej przyjaciółki ma problem z wymawianiem r. Dziewczyna w przyszłości chciałaby zdawać do szkoły teatralnej. Czy możecie polecić jakiś dobrych logopedów w Warszawie. Ewentualnie czy znacie to miejsce: [url]http://logopedia-polski.pl/,[/url] słyszałam że tam są dobrzy specjaliści.

2

Odp: logopeda

Poza logopedą powinien ją obejrzeć lekarz, bo może trzeba chirurgicznie poprawić coś w aparacie mowy?

3

Odp: logopeda

Zdecydowanie koleżanka powinna udać się z córką do logopedy. Mogę polecić Ci [url]http://poradniakarney.pl/logopeda-neurologopeda-dzieciecy/[/url] bardzo dobrzy specjaliści tam przyjmują i dostać się można bez większych problemów. Warto zadbać o to zawczasu.

4

Odp: logopeda

bardzo dobrzy specjaliści sa w Roth Medica w Poznaniu. Ja tam z dzieciakiem chodziłam do logopedy i bardzo nam pomógł. Nie tylko są profesjonalni ale i mają bardzo ludzkie podejscie do pacjentów a to niestety juz żadkosc sad

5

Odp: logopeda

Dziwne, że wcześniej nie pomyślałaś o logopedzie. Skoro córka chce zdawać do szkoły aktorskiej to mała nie jest.

6

Odp: logopeda

Wiele dzieci ma teraz problemy logopedyczne, to bardzo powszechne zjawisko. Zbyt długo dzieciaki siedzą przy tabletach i smartfonach, a za mało rozmawiają.

7

Odp: logopeda

Najwięcej problemów pochodzi z krzywych zębów, dziecko poza tym uczy się artykulacji od otoczenia, np. jeśli rodzice źle wymawiają to i dziecko tak mówi.