1

Temat: Restauracja na Mazurach

Smacznie i zdrowo - oto pierwsze przykazanie Kuchni Witalnej w naszej Restauracji. Wszystkie nasze potrawy opracowaliśmy ze szczególną troską o smak, wygląd i liczbę kalorii. Kuchnia Witalna to nie tylko gotowanie – to styl życia.

Nasze potrawy Kuchni Witalnej wspaniale smakują i pięknie wyglądają.

Szczególnie Zapraszamy do naszej restauracji osoby podróżujące drogą nr 7 w stronę Gdańska lub Warszawy - u nas cała rodzina otrzyma wyjątkowy, zdrowy posiłek, tworzony z kulinarną pasją i z troską o zdrowie.

Kuchnia witalna to wspaniały pomysł na rodzinny obiad w drodze, romantyczną kolację przy świecach, lunch biznesowy, na którym możesz oczarować gości oryginalnym pomysłem. Wyobraź sobie jak bliscy doceniają Twoją troskę o ich zdrowie i podniebienie. Bezcenne smile

Przy tworzeniu menu korzystaliśmy z nowoczesnej dietetyki ale i z tradycyjnej wiedzy przekazywanej przez pokolenia.

Ostatnio edytowany przez milomlyn (2012-05-05 10:40:06)

2

Odp: Restauracja na Mazurach

Na pewno fajnie jest w niej i ma wiele zalet, dobre jedzenie, fajny wystrój i jest położona w ładnej okolicy.

3

Odp: Restauracja na Mazurach

Ciekawe czy mają powitalne zestawy hotelowe bo bez tego to nie ma lipy. Szukam właśnie lokacji i nie moge nigdzie w pobliżu znaleźć.

4

Odp: Restauracja na Mazurach

Zajrzałam na stronę  i muszę  przyznać że obiekt jest wyjątkowo interesujący - dodam że  jest wyposażony w spa i basen - a to bardzo duży plus smile nie mówiąc o lokalizacji.

5

Odp: Restauracja na Mazurach

Ja uwielbiam dania z restauracji Smaki Mazur w Mrągowie, zwłaszcza te typowe mazurskie potrawy!

6

Odp: Restauracja na Mazurach

Ogólnie mazurska kuchnia jest super, jeszcze nie rozczarowałam się daniami w tamtych stronach