1

Temat: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Od kilku dni mam uczucie takiego dziwnego, bolesnego kłucia z prawej strony brzucha. Nie poszłam jeszcze do lekarza, bo ne chcę tam iść z pierdołą, wiecie może co to jest? Jak wezmę nospę to na chwilę przechodzi ale potem ból powraca.

2

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Szybko idź do lekarza, bo to nie jest żadna pierdoła -  niech da skierowanie na USG, bo to może być wyrostek albo coś na jajnikach...

3

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

No i będzie wracać bo to nie są zwykłe bóle skurczowe tylko poważniejsza sprawa. Jak nie pójdziesz prędko do lekarza to ze zwykłej pierdoły zrobi się duży problem. A nawet jeśli lekarz miałby Ci powiedzieć, że to nic poważnego to lepiej to usłyszeć od niego i mieć spokojną głowę.

4

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

No właśnie, z prawej to wyrostek.

5

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Idź czym prędzej do lekarza bo to może być wyrostek lub coś innego. Ja może jestem panikarą ale praktycznie z każdym kłuciem, bolem czy złym samopoczuciem idę do lekarza. Wolę dmuchać na zimne niż później pluć sobie w brodę, że nie zareagowałam w porę. Możesz zrobić dla spokoju usg brzucha . Myślę że rodzinny tak czy siak zleci ci to badanie, podobnie jak badanie krwi itd.
Ze zdrowiem nie ma co igrać.

6

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Takie dolegliwości to poważna sprawa, czasem może to być też ból jajników, tak bardziej w dole brzucha

7

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Jak najszybciej idź do lekarza niech zrobią USG,żeby zobaczyć co się dzieje .Ja bym na pogotowie poszła tam szybciej Cię zdiagnozują .

8

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

gozdzikowa i co się okazało ,co to było daj znać czy żyjesz jeszcze?

9

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Wydaje mi się, że może to być również przepuklina . Najlepiej wybrać się do dobrego lekarza i zbadać problem, żeby nie mieć jeszcze większych problemów przez zwlekanie z leczeniem.

10

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

lekarz, lekarz i jescze raz lekarz kochana ... forum Ci tu nie pomoze

11

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Gdy pojawia się silny ból powinniśmy od razu udać się na wizytę u lekarza. Czasem może się okazać, że jest to jakiś rodzaj nerwobólu. Jednak lepiej to od razu sprawdzić i być spokojnym. Ból po prawej stronie może być spowodowany zapaleniem wyrostka robaczkowego, problemami z jajnikiem albo inną chorobą. Nie da się tego zdiagnozować bez wizyty u lekarza i badania. Im dłużej zwleka sie z wizytą tym gorzej dla nas. Czasem choroba może się naprawdę szybko rozwijać. Najlepiej działać od razu gdy czujemy jakiś dyskomfort.

12

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Czekaj tatka latka ,czemu nie idziesz do lekarza ,a jak to będzie zapalenie trzustki ,lub wyrostka? to są poważne rzeczy ,może to zagrażać ,nawet życiu .

13

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Kłucie z prawej strony może mieć różne przyczyny. Może to być wyrostek, ale też np. jajnik. Jeśli są też wzdęcia czy problemy z wypróżnieniem, np. biegunka albo zaparcia, to może to kwestia jelit? Wiem, że zespół jelita drażliwego (IBS) może wiązać się z bólem brzucha. Jeśli lekarz potwierdzi, że to IBS, to można spróbować stosować jakieś suplementy, które regulują pracę układu pokarmowego.

14

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Takie bóle to może być niedrożność jelita (kamienie kałowe) albo stan zapalny... Trzeba zrobić USG

15

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Albo procesy gnilne w jelitach, tak jest jak się np. miesza owoce z innymi pokarmami.

16

Odp: Kłucie w brzuchu, pomocy!!!

Czasem jak się polyka duze kawalki jedzenia to mogą uwierac przesuwając się ....