1

Temat: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Dziewczyny, mam bardzo delikatny problem, dlatego najpierw uznałam, że podpytam was o poradę... Mam problem z przerośniętymi wargami sromowymi. Bardzo utrudnia mi to zycie. Wygląd jest trochę uciążliwy, ale najistotniejsze jest dla mnie to, że odczuwam ból np. podczas seksu lub codziennych ćwiczeń na siłowni... Jest to mega nieprzyjemne, a od pewnego czasu chyba się nasila. Czytałam na forach, że można to sobie zoperować- i to jest zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Moze operowalyscie sie w taki sposob i mozecie mi pomóc? polecacie jakas placowke w Wawie? Bede wdzieczna za wasza pomoc!! smile

2

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Popytaj o ceny, bo wiele klinik robi takie operacje, tylko jest kwestia różnic cenowych...

3

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Akurat cenami nie ma sie co aż tak sugerować... Przynajmniej ja na własnym zdrowiu bym nie oszczędzała i bardziej opierałabym się na opiniach odnośnie lekarzy czy samej placówki, a nie na cenniku. Moja mama wyleczyła laserowo nietrzymanie moczu smile

4

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Siostra miała robioną waginoplastykę. Zabieg też nie należy do najłatwiejszych, wywołuje sporo kontrowersji, ale siostra nie oglądala się na innych smile I byla zadowolona- wykwalifikowani specjaliści i do tego bardzo miła obsluga. A wiadomo ze podczas takich zabiegow wazny jest tez komfort psychiczny.

5

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Fajnie, w koncu powstala dziedzina medycyny skierowana tylko dla kobiet i pomagajaca im wyleczyc kobiece doelgliwosci smile

6

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Dzieki dziewczyny, umowilam się na konsultacje- zobaczymy co mi powiedza. Jestem dobrej mysli i mam nadzieje, ze w koncu bede mogla normalnie funkcjonowac smile

7

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

[quote=kajabernacka]Dziewczyny, mam bardzo delikatny problem, dlatego najpierw uznałam, że podpytam was o poradę... Mam problem z przerośniętymi wargami sromowymi. Bardzo utrudnia mi to zycie. Wygląd jest trochę uciążliwy, ale najistotniejsze jest dla mnie to, że odczuwam ból np. podczas seksu lub codziennych ćwiczeń na siłowni... Jest to mega nieprzyjemne, a od pewnego czasu chyba się nasila. Czytałam na forach, że można to sobie zoperować- i to jest zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Moze operowalyscie sie w taki sposob i mozecie mi pomóc? polecacie jakas placowke w Wawie? Bede wdzieczna za wasza pomoc!! smile[/quote]


W Warszawie akurat nie znam żadnego dobrego gabinetu, ale możesz podjechać do Płocka. Moja przyjaciółka miała  robiony IntimaLase (obkurczanie pochwy) za pomocą laseru. Z tego co mi mówiła to zabieg całkowicie bezbolesny i bez powikłań, a lekarze byli niezwykle pomocni i sympatyczni

8

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Sama mam pewien problem i właśnie zastanawiam się nad takim zabiegiem... Oczywiście boję się powikłań, bólu przy chodzeniu bo przecież to musi się zagoić itp...

9

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

To są tak delikatne miejsca, że obawiam się, że ingerencja chirurgiczna może się skończyć bolesnymi dolegliwościami później...

10

Odp: Zabieg ginekologii estetycznej Warszawa

Ale efekt wizualny jest najważniejszy...