226

Odp: Wymarzone Walentynki

na przykład?  Mnie się wydaje, ż w takim wieku to przyjemnościa,jest to, co u epikurejczyków:)
Kombinuj co to takiego;)

227

Odp: Wymarzone Walentynki

Że co, że jak nie będzie mnie łupać w krzyżu, a chłop nie będzie miał nadciśnienia i reumatyzm nie będzie nam doskwierał to to już będzie pełnia szczęścia?

228

Odp: Wymarzone Walentynki

Tak, właśnie brak cierpienia to będzie to:) Chociaż z drugiej strony, jak cię w tym wieku nic nie boli, to znaczy ze nie żyjesz wink)

229

Odp: Wymarzone Walentynki

Mnie ostatnio ciągle coś boli - a przecież nie jestem emerytką!!!

230

Odp: Wymarzone Walentynki

Summerlove, potrzebny Ci masażysta wink
Ksymena, w takim razie kiedy będę już w tym wieku i nic nie będzie mnie bolało, będę wiedziała, że już mogę zacząć straszyć.

231

Odp: Wymarzone Walentynki

Oj przydałby się, przydał, ale niestety nie ma go pod ręką sad
Może casting przeprowadzimy , połączony z sprawdzeniem umiejętności kandydatów?
Pomożecie?

232

Odp: Wymarzone Walentynki

Że co, że mam przetestować na własnym ciele? Wiesz, zanim przez moją warstwę tłuszczu mięśnie poczują masowanie, to taki pan nie będzie miał już siły, żeby wymasować Ciebie... przez miesiąc.

233

Odp: Wymarzone Walentynki

Masażyk odchudzający by sieę przydał... Mi też na pewną partię ciałka, zgadnijcie na którą:)

234

Odp: Wymarzone Walentynki

Na pupiszona?
Znam takie panienki i wy znacie na pewno też, bo to epidemia jest, którym przydałby się masaż odchudzający głowy, bo mają otłuszczony mózg, przez co wydaje im się że są całe za grube.

235

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=niechcemisie]Że co, że mam przetestować na własnym ciele? Wiesz, zanim przez moją warstwę tłuszczu mięśnie poczują masowanie, to taki pan nie będzie miał już siły, żeby wymasować Ciebie... przez miesiąc.[/quote] Niechcemisie, a tak z ciekawości, bo wciąż mówisz o tym swoim tłuszczu ile wązysz i ile masz wzrostu - jeśli można smile

ja marzę o masażu karku - na szczęście mój mąż całkiem nieźle masuje, ale... czasem mu się po prostu nie chce hmm

236

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=niechcemisie]Na pupiszona?
Znam takie panienki i wy znacie na pewno też, bo to epidemia jest, którym przydałby się masaż odchudzający głowy, bo mają otłuszczony mózg, przez co wydaje im się że są całe za grube.[/quote]
Strzał w 10 smile Ale inne części ciałka też nie pogardzą wink

237

Odp: Wymarzone Walentynki

cool Nie powiem ile, ukrywam się. (92, 167)
Kto mnie wydał?

238

Odp: Wymarzone Walentynki

to nie ja......... tongue
[color=white]no to do roboty!!!!!![/color] cool

239

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=niechcemisie]:cool: Nie powiem ile, ukrywam się. (92, 167)
Kto mnie wydał?[/quote]
No to jesteś dziewczyna pierwsza klasa (z wrodzonej delikatności nie napiszę, o jaką klasę chodzi wink

240

Odp: Wymarzone Walentynki

Ksymena, jakaś Ty delikatna tongue
smile smile smile

241

Odp: Wymarzone Walentynki

Cadillac.

242

Odp: Wymarzone Walentynki

Mój mąż obecnie przebywa w delegacji za granicą, z której wraca dopiero w walentynki i zostanie w Polsce tylko przez miesiąc. Dawno się nie widzieliśmy i zależy mi na tym, żeby ten dzień był wyjątkowy. Koleżanka zgodziła się zająć się moimi dziećmi w tym czasie, żebyśmy mieli wieczór tylko dla siebie. Nie chcę nigdzie wychodzić i planuje zrobić kolacje w domu. Bardzo dobrze gotuje, ale nie potrafię miec. Planuje zrobić makaron ze świeżymi mulami, czosnkiem i sosem winnym. Chciałabym zaskoczyć swojego męża pięknym i dobrym tortem.

243

Odp: Wymarzone Walentynki

Nie może być czekoladowo-migdałowy?
Ja już mam plan na Walentynki, bo wypadają w niedzielę tongue Ale to jeszcze czas.

244

Odp: Wymarzone Walentynki

Bacówka Radawa SPA...naprawdę ciekawa miejsce na Walentynki. Jeśli ktoś jeszcze nie był, to szczerze polecam. Można się tam zrelaksować i spędzić miło czas w nowym, luksusowym hotelu. Zawsze chętnie tam wracam. Zobaczcie na ich stronie ile mają ciekawych zabiegów! Można przy okazji o siebie kompleksowo zadbać smile

Ostatnio edytowany przez lezi (2017-01-23 00:25:05)

245

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja chce weekend w Warszawie. Mówiłam już mojemu chłopakowi i obiecał, ze zrobi rezerwacje, ma już upatrzony [url=http://www.groman.pl/pl/]hotel pod Warszawą[/url] no i myślę, ze sam już domyśli się, zeby zarezerwować stolik w jakieś dobrej restauracji.

246

Odp: Wymarzone Walentynki

Mi wymarzone walentynki kojarzą się z kwiatami. Wiedzieliście, że kompozycje kwiatowe mogą być zrobione tak, by pasowały do charakteru osoby, dla której są przeznaczone? Sportsmenki na przykład mogą ucieszyć się z bukietu polnych kwiatów z naturalnymi akcentami, np. z gałązek lub drewna. Romantyczki pokochają zestawienia delikatnych kolorów i lekkich zapachów. Kolejne cenne informacje dostępne są na stronie [url]http://www.twojekwiaty.pl/blog/romantyczne-kompozycje-kwiatowe-walentynki/[/url]

247

Odp: Wymarzone Walentynki

Myślę, że nie trzeba wiele by walentynki były piękne i wymarzone. Ja proponuję jakiś wyjazd np do takiego [url]http://hoteldana.pl/walentynki-w-hotelu-dana/[/url] luksusowego hotelu. Na walentynki mają specjalną ofertę. Z tego co wiem mają tam, aż 100 pokoi. Sam hotel jest dość stary, ale odnowiony w środku. Jest tam zrobione wnętrze na bogato.

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2017-02-12 21:18:44)

248

Odp: Wymarzone Walentynki

Wymarzone walentynki to przede wszystkim czas spędzony we dwoje, a nie luksusowe miejsca, gdzie ma być drogo:)

249

Odp: Wymarzone Walentynki

Fajnie byłoby spędzić Walentynki np. w domku ad jeziorem, w otoczeniu dzikiej przyrody:)

250

Odp: Wymarzone Walentynki

Albo na basenie w takich super ośrodkach jak Uniejów czy Mszczonów np...