351

Odp: Naturalne kosmetyki

ja lubię polskie kosmetyki Soufre -  naturalne, ładnie pachną i są skuteczne, a ceny -  przystępne.

Ostatnio edytowany przez sousou (2016-06-14 09:26:10)

352

Odp: Naturalne kosmetyki

ja lubię podkłady mineralne smile

353

Odp: Naturalne kosmetyki

Uwielbiam masło karite:)

354

Odp: Naturalne kosmetyki

Olej kokosowy też można używać jako np. krem do rąk

355

Odp: Naturalne kosmetyki

U mnie akurat olej kokosowy nie spisuje się najlepiej, ale ogólnie oleje bardzo lubię, do wszystkiego - włosów, ciała, twarzy, ust smile

356

Odp: Naturalne kosmetyki

Lubię kupować naturalne kosmetyki, niestety na sporo rzeczy jestem uczulona, mam wrażliwą twarz i skórę ogólnie... Zawsze sprawdzam skład. Lubię wszelkie olejki: aragnowy i kokosowy, np. do włosów, rycynowy do rzęs, algi morskie do twarzy, mam taki fajny krem z bielendy z nimi, lekki na dzień, jako jeden z niewielu kremów mnie nie podrażnia

357

Odp: Naturalne kosmetyki

Olej kokosowy i wszystko, co powstaje na jego bazie to po prostu uwielbiam. Mam dość wrażliwą cerę i większość kosmetyków mocno podrażnia mi skórę, dlatego staram się stosować na co dzień kosmetyki naturalne, bez dodatków chemii. Bardzo lubię mydło z oleju kokosowego i wody oczyszczonej , które jest ręcznie robione. Najczęściej wybieram wersję naturalną, ale czasami decyduję się na wersje o innym zapachu, np. cudownie pachnie to mydło z dodatkiem mirtu cytrynowego albo z masłem kakaowym.

358

Odp: Naturalne kosmetyki

W poszukiwaniu na prawdę naturalnych kosmetyków warto zajrzeć tutaj: [url]http://leorganic.pl/kategoria/kosmetyki-naturalne[/url] Jest trochę kosmetyków dla dzieci, trochę dla kobiet. Wszystkie naturalne.

359

Odp: Naturalne kosmetyki

Ja lubię markę Sylveco:)

360

Odp: Naturalne kosmetyki

A znacie produkty The Body Shop?

361

Odp: Naturalne kosmetyki

Sylveco w sumie też daje radę.

362

Odp: Naturalne kosmetyki

O tych konopnych przyznam się że niewiele słyszałam, ale teraz panuje ogólna moda na tego typu produkty. Kosmetyki linii The Body Shop stosuję od dawna, a bardzo lubię płyn micelarny Sylveco - u mnie się sprawdził doskonale. wink Innych produktów tej marki nie znam

363

Odp: Naturalne kosmetyki

Ja osobiście najbardziej uwielbiam olejować włosy, olej kokosowy jest niezastąpiony. Pięknie pachnie. Z racji tego, że interesuje się tego typu dbaniem o włosy to dużo czytam, po to aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat olejowania.

364

Odp: Naturalne kosmetyki

Miałam nawilżający krem do twarzy zawierający m.in. masło z nasion konopi indyjskich i byłam z niego zadowolona. Lekki, naturalny, o fajnym i nietypowym zapachu.

365

Odp: Naturalne kosmetyki

Ciekawe czy dają choć lekki odlot wink

366

Odp: Naturalne kosmetyki

Za takimi naturalnymi kosmetykami warto wybrać olejek kokosowy. W kosmetyce sprawdza się bardzo dobrze pod wieloma względami polecam jak najbardziej.

367

Odp: Naturalne kosmetyki

Warto zostać niezależną konsultantką, aby mieć naturalne kosmetyki w dużo niższej cenie. Poza tym można sporo na tym zyskać. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie.

368

Odp: Naturalne kosmetyki

[quote=blue]Ja nie stosuje domowych kosmetykow z prostego powodu. Dzisiejsze produkty (np. jajka) juz nie sa tak naturalne jak kiedys. Kilkadziesiat lat temu takie maseczki mogly dzialac, ale teraz ufam firmom kosmetycznym, na ktorych sie nie zawiodlam.[/quote]
Ja rozumiem , że mamy inne czasy ale nie popadajmy w skrajności. Jajka nadal mają właściwości odżywcze, śmietana czy miód. Wbrew coraz większemu zanieczyszczenia i wszędobylskiej chemii ludzie żyją coraz dłużej i dluzej zachowują młodość.

369

Odp: Naturalne kosmetyki

Dla mnie najlepszym peelingiem, który nie tylko ściera martwy naskórek, ale także napina, wygładza, ujędrnią i zwalcza cellulit jest peeling z fusów kawy. Dla mocniejszego efektu można dodać imbir, pieprz cayenne. Nie ma nic lepszego. Z naturalnych kosmetyków zaprzyjaźniłam się z Biolaven i co ciekawe, mimo że sylveco mi nie pasowało a Biolaven to nijako córka Sylveco.

370

Odp: Naturalne kosmetyki

Biolaven i Vianek to serie z Sylveco. Ja lubię kremy z Biolaven, choć mają dość mocny zapach.

371

Odp: Naturalne kosmetyki

Mnie podobają się kosmetyki Hagi, a skład mają nieporównywalnie lepszy niż Sylveco...

372

Odp: Naturalne kosmetyki

Mnie zastanawia tylko, czemu naturalne kosmetyki mają datę ważności aż 2 lata:)

373

Odp: Naturalne kosmetyki

No właśnie... nie powinno tak być. Kosmetyk naturalny ma krótką datę przydatności i małe opakowanie. Tyle ze niektórzy dużymi literami piszą na opakowaniach, że zawiera składniki naturalne, a mniejszymi, że ileś tam %.

374

Odp: Naturalne kosmetyki

To prawda, sama się tak nacielam parę razy....