1

Temat: Klimatyzacja w domu

Witam,

Jestem ciekawa czy jesteście zwolennikami klimatyzacji w domu , czy raczej jesteście przeciwnikami klimatyzacji? Chętnie wysłucham argumentów obu stron? Myślę, że w obliczu czekających nas wkrótce upałów warto o tym porozmawiać smile

2

Odp: Klimatyzacja w domu

Jasne, że tak. Latem się przydaje.

3

Odp: Klimatyzacja w domu

Też uważam, że latem klimatyzacja bardzo się przydaje. Ja ostatnio coraz częściej myślę o klimatyzacji w mieszkaniu. Latem momentami jest nie do wytrzymania a ja nie chce się kolejne lato męczyć.
W tym roku jakoś dałam radę ale prysznic 3-4 razy dziennie był normą.

4

Odp: Klimatyzacja w domu

Uważam, że warto w nią zainwestować. Dzięki temu można naprawdę wiele zyskać, ponieważ odpowiednia temperatura sprawia, że można w domu normalnie funkcjonować.

5

Odp: Klimatyzacja w domu

Oczywiście że jestem zwolennikiem klimatyzacji u siebie w domu. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, które jest w stanie mocno ułatwić nam życie podczas okresu letniego, kiedy to mamy do czynienia z największymi upałami. Dobrze jest jednak skorzystać z najlepszych dostępnych opcji, aby mieć stuprocentową pewność, że system będzie się dobrze sprawował. Od siebie mogę polecić system który jest ogrzewaniem nadmuchowym nowej generacji, w którego skład wchodzi również możliwość klimatyzowania pomieszczeń. Jest to więc rozwiązanie, które przyda nam się zarówno w lecie jak i w zimie. można poczytać o tym o wiele więcej. Gwarantuje że decydując się na taką opcję będziecie zadowoleni przynajmniej tak bardzo jak ja. Sama skorzystałam gdy budowałam dom i nie wyobrażam sobie korzystania z innych systemów.

6

Odp: Klimatyzacja w domu

Też jestem zwolenniczką klimatyzacji tylko, że u nas przez klimatyzację powietrze w domu nie było najwyższej jakości. Postanowiliśmy kupić ozonator. Mój mąż trochę poczytał na ten temat i  nie dośc że na stronie maja bardzo dużo informacji to jeszcze ich specjalista nam bardzo dobrze doradził.

7

Odp: Klimatyzacja w domu

Ja po zeszłorocznych upałach zdecydowałam się na montaż takiej klimatyzacji bo wiatraki nie dały rady, a wiele pozytywnych opinii na ich temat przekonały mnie do skorzystania z ich usług. Klima zamontowana tylko pogoda coś płata figle.

8

Odp: Klimatyzacja w domu

A jakie to koszty? Nie chodzi mi o samo urządzenie i montaż, ale opłaty za prąd?

9

Odp: Klimatyzacja w domu

Klimatyzacja w domu, to był bardzo dobry wybór

Ostatnio edytowany przez elunia90 (2019-06-19 12:07:02)

10

Odp: Klimatyzacja w domu

Klimatyzacja to pożeracz prądu, do tego wysusza skórę:/
Na szczęście ja mam okna na wschód i zachód, w okolicy dużo drzew, więc upały nie są tak dokuczliwe...

11

Odp: Klimatyzacja w domu

Na te upały bardzo by się przydała, choć ja mam wentylator biurkowy i też daje radę:)

12

Odp: Klimatyzacja w domu

Dla mnie to zbędne udogodnienie, lubię jak jest gorąco:)