1

Temat: Projektant wnętrz z Warszawy

Mamy mieszkanie które należałoby urządzić w określonym stylu. Mam kilka koncepcji, ale chciałabym je skonsultować z projektantem wnętrz. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?

2

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Jeśli Warszawa to tylko oni.Zernij sobie na portfolio na ich stronie ( zajmują się nie tylko projektowaniem wnętrz komercyjnych, ale również i mieszkań). Jeśli do nich napiszesz to powinni Ci mniej więcej wycenić cała pracę.

Warto jest również powierzyć projektantowi wszystko. Od samej koncepcji po nadzór nad wykonaniem remontu. To niesamowita oszczędność czasu i nie pożałujesz.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-09-14 12:36:06)

3

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Bardzo spójne wnętrza robią, ale oczywiście jest to kwestia gustu.

4

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Ile się tam płaci za projekt?

5

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Koszt projektu zależy od powierzchni mieszkania i wizji, jaką się chce zrealizować... Zwykle 50-100 zł za m2, czyli przy 30 m wychodzi przynajmniej 1500 zł. Mnie szkoda byłoby kasy...

6

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Są fajne czasopisma na ten temat i dużo inspiracji w necie. No ale niektórzy chcą się potem chwalić, że im projektant dom urządzał... A wiadomo że i tak jednym to się spodoba a innym nie...

7

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Mam podobne zdanie. Nie wiem czy to ze względu na chęć pochwalenia się (może jakby to był jakiś światowej sławy architekt czy podobny specjalista to jeszcze) ale spokojnie można sobie urządzić dom samodzielnie. Faktycznie z internetu można czerpać garściami o różnych wnętrzach, stylach, aranżacjach itp. Wystarczy wiedzieć co się chce:-)

8

Odp: Projektant wnętrz z Warszawy

Czasem po prostu brakuje czasu na urządzanie domu i wtedy wynajmuje się kogoś