1

Temat: Prezent?

Byłybyście zadowolone z kremu do ważnego rodzaju cery czy uważacie, że takie rzeczy trzeba kupować sobie samemu? Wiem, że moja koleżanka ma tłustą cerę i pomyślałam, że może kupię jej krem do takiej cery. Ujdzie?

2

Odp: Prezent?

Lepiej jej kup jakiś kolorowy kosmetyk, np. szminkę w kolorze jakiego używa... Nikt nie lubi jak się podkreśla jego słabe strony, zwłaszcza prezentem..

3

Odp: Prezent?

Nie widzę problemu w kupowaniu kremów. Poszperaj jak się powinno go wybierać  a potem go po prostu kup. Ja bym była zadowolona z takiego prezentu.

4

Odp: Prezent?

Myślę że fajny prezent nie tylko dla koleżanki ale też dla mamy czy babci.
polecam stronkę
_______________________________________________________________

5

Odp: Prezent?

Na pewno jako dobry prezent sprawdzą się naturalne kosmetyki bardzo dobrej jakości. Kosmetyki z oleju kokosowego z Fidżi, czy magnesowe kosmetyki Zechsal są dobre w każdym wieku. Zajrzyj do sklepu a znajdziesz tam naturę z całego świata, która potrafi zdziałać cuda u każdej kobiety. Według mnie natura działa na nas najlepiej.

6

Odp: Prezent?

Ja nie lubię dostawać w prezencie kosmetyków. Sama też je rzadko daję, by obdarowana osoba nie pomyślała, że coś z jej urodą nie tak. Ostatnbio zaryzykowałam i podarowałam siostrze na urodziny  Przynzam, że była zaskoczona, zszokowana ale i bardzo się ucieszyła, ponieważ uwielbia sportową jazdę smile

7

Odp: Prezent?

No ujść ujdzie, ale nie wolałabyś jej kupić czegoś bardziej oryginalnego? Fajne są prezenty spersonalizowane . Może obraz na płótnie będzie dobrym pomysłem dla twojej znajomej.

8

Odp: Prezent?

Ja wolę nie eksperymentować z oryginalnymi prezentami. Sprawdzone są bezpieczne smile Polecam spojrzeć na kosmetyki thierry mugler , bardzo dobra marka . Sama mam kilka jej perfum smile

9

Odp: Prezent?

Sama z kremem na pewno bym nie ryzykowała. Nie mniej jednak na pewno warto wziąć pod uwagę zakup takiego kosmetyku jak najlepsza odżywka do rzęs z Przedłuża ona naturalne rzęsy o 1/4 długości, a co więcej znacznie je zagęszcza. Sama na pewno z takiego prezentu bardzo bym się ucieszyła. Co sądzicie o takiej opcji?

10

Odp: Prezent?

Wiem, jakiego kremu najchętniej używa moja koleżanka i myślę, że byłaby zadowolona z takiego prezentu, chyba  że akurat trafiłabym na moment, w którym chce zmienić krem na inny big_smile
Ja sama jeszcze nie kupiłam 2x tego samego kremu, choć mam swoich faworytów. Lubię testować, ale zapamiętuję wynik takich "testów", ewentualnie wycinam z papierowego opakowania przednią stronę i chowam, żeby w razie czego wiedzieć, jaki kupić bez namysłu.

11

Odp: Prezent?

Laski, jak chcecie kupować kosmetyki na prezent, to w Naturze mają teraz zestawy prezentowe do 50% taniej. Wybór spory, dla każdego coś się znajdzie wink

12

Odp: Prezent?

Wiele razy dawałam kosmetyki Hildegard Braukmann w roli prezentu, ale tutaj po prostu mam pewność marki i dokładnie wiem, czego można się po niej spodziewać. Sama wiele ich produktów już testowałam, więc nie mam specjalnych obaw odnośnie do tego, jaki efekt jakościowy uzyskam. Oni po prostu mają świetne kosmetyki i tyle.

13

Odp: Prezent?

Ekskluzywne kosmetyki to zawsze dobry pomysł.

14

Odp: Prezent?

Kosmetyki to świetny pomysł na prezent.

15

Odp: Prezent?

mi chłopak zaproponował, że dorzuci mi się 600 zł do telefonu, jestem zachwycona i teraz sobie wybieram jakiś dobry smartfon i chcę żeby to był sony więc patrzę na te  i stoję w miejscu, nie wiem na jaki się zdecydować !!chciałabym wszystkie big_smile

16

Odp: Prezent?

Ja wyznaję zasadę, że fajnie dostać prezent, ale znowu bez przesady finansowej. Dlatego w tym roku poprosiłam chłopaka o . Dla niego kupiłam koszulę i prezenty mamy z głowy smile Każdy zadowolony smile

17

Odp: Prezent?

Mamie i siostrze kupuję przeważnie kosmetyki, a mężowi wiadomo, coś z motoryzacji  taki voucher już kupowałam, teraz myślę o jakimś szkoleniu rajdowym może smile

18

Odp: Prezent?

[quote=Kasiorek26]Byłybyście zadowolone z kremu do ważnego rodzaju cery czy uważacie, że takie rzeczy trzeba kupować sobie samemu? Wiem, że moja koleżanka ma tłustą cerę i pomyślałam, że może kupię jej krem do takiej cery. Ujdzie?[/quote]
Dla mnie to dobry pomysł. Jeszcze jak kupuję się jakiś ekstra krem to jest bardzo miłe.

19

Odp: Prezent?

Może warto pomyśleć o torbie jakiejś fajnej a nie kremie. Taka to bardzo fajna sprawa i myślę, że na pewno jej się spodoba taki prezent.

20

Odp: Prezent?

Wg mnie lepiej kupić coś z biżuterii...

21

Odp: Prezent?

Jeśli to będzie coś na poziomie Hildegard Braukmann, to zdecydowanie polecam, bo to jednak porządne naturalne kosmetyki i jeszcze można dobrać sensownie wyglądające zestawy. Sądzę, ze kluczowe jest takie dopasowanie tych kosmetyków, aby ta druga osoba rzeczywiście była w stanie z nich skorzystać.

22

Odp: Prezent?

Ja otrzymałam na prezent zestaw kosmetyków do ciała z serii BODY: [
I jestem bardzo zadowolona smile

23

Odp: Prezent?

Lubię prezenty kosmetyczne;) Jeśli prezent nie jest przypadkowy to zawsze mnie ucieszy.

24

Odp: Prezent?

O ile to są bardzo dobre kosmetyki, jakościowe, to czemu nie?
Moja mama dostanie hildegard braukmann, sobie też kilka zamówiłam, ale po prostu teraz cena jest rekordowo dobra.
W sensie dali mocne rabaty. Czemu zatem z tego nie skorzystać?

25

Odp: Prezent?

Fajny pomysł na prezent to zestaw do samodzielnego wykonania kosmetyku:)