1

Temat: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Podobno jest tak, że przekatna ekranu Np 32" mówi ze optymanla odległość z której dobrze się bedzie oglądać to 3,2 m - tak mi sie o uszy obiło. Nie wiem czy kiedys jakiś gosc tak w sklepie nie mówil smile

2

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Ja jeszcze nigdy sama telewizora nie kupowałam jednak teraz będę musiała to zrobić.
Też zastanawiam się na co zwrócić uwagę. Wiele osób mówiło mi, że warto zajrzeć do RTV Euro AGD bo mają dobrych doradców klienta i pomogą mi wybrać coś odpowiedniego smile

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2017-01-26 18:56:31)

3

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Przede wszystkim wielkość ekranu nie powinna być zbyt duża, to to nie jest zdrowe

4

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

wielkość ekranu wybieraj raczej pod kątem dostępnego metrażu. jak masz pokój o szerokosci dwóch metrów no to wiadomo, że raczej 50-60 calowego telewizora sobie nie kupisz.

5

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

ja akurat mam telewizor Sony, przed zakupem korzystalam ze strony z ocenami produktów RTV co trochę ułatwiło mi wybór.

6

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

racja takich portali jest sporo. z ceneo czy opiniertvagd mozesz sie duzo rzeczy dowiedziec, a nie ze pojdziesz do sklepu i ci beda byle jaki TV wkrecac, zeby pracownik mogl jakis bonus dostac.

7

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Ja mam telewizor Samsung Curved 55 cali,] i z którego jestem bardzo zadowolona. Polowałam na niego od dłuższego czasu ale w sklepach stacjonarnych jego ceny przyprawiały mnie o ból głowy. Ale to już przeszłość, teraz oglądam filmy jak na ekranie kinowym.

8

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Ja bym startowała na droższy telewizor, ponieważ wiem, że taki sprzęt jest lepszej jakości i przeżyje jeszcze dużo czasu. jak nie stać cię na taki sprzęt to myślę, że warto zainteresować się pożyczką. One są tutaj zbawienne.

9

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Dla osoby interesującej się tematyką idealnego momentu na zakup telewizora nie ma, w końcu wkrótce pojawią się nowsze modele. Ta kwestia jednak dotyczy przede wszystkim topowych telewizorów. Szukając telewizora do 3 czy 5 tysięcy zł śmiało na zakup możemy zdecydować się już teraz i nie powinniśmy tej decyzji żałować.

10

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Moim zdaniem najważniejsze jest dopasowanie telewizora do potrzeb. Nie ma co kupować SD, jak się nie korzysta, czy ogromnego ekranu jak się nie ma miejsca.

11

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

dla mnie najwazniejsza jest jakosc obrazu, dlatego zdecydowanym faworytem byl dla mnie tv oled. czytalam nawet ze obecnie nie ma on sobie rownych. Faktycznie szczegolowosc i kolorystyka sa nieporownywalne do innych ktore mialam smile

12

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Warto przemyśleć decyzję i kupić coś konkretnego. Jeżeli interesują Cię duże gabaryty telewizorów, to warto przeczytać takowy artykuł Telewizor z czasem maleje na ścianie, także im większy tym lepiej, oczywiście w miarę zdrowego rozsądku.

13

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Nigdy nie słyszałam o takiej regule, ale może ma to sens. Wiem jedno, każdy kupuje telewizor gigant niezależnie od wielkości pokoju, czy odległości od telewizora. Dla mnie jest to głupota, a w dodatku nic zdrowego. Ja mam swój ulubiony ] i tam zawsze robie zakupy, ale szczerze mówiąc często zdarza mi się najpierw zajrzeć do sklepu stacjonarnego i zobaczyć czy sprzęt faktycznie będzie pasował do pomieszczenia.

14

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Pierwsze to wielkosc ekranu, optymalną oblicza sie w stosunku do odległosci miejsca z którego będziemy oglądac, np z kanapy. A po drugie no to jakosc, te wszystkie smarty, full hd, 4k

15

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Ja wolę średnie wielkości ekranu, za to parametry ostrości są ważniejsze.

16

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Ja już nie kupuję tv, bo wszystko mam w internecie:)

17

Odp: Telewizor - na co zwracać uwagę przy zakupie

Na telefonie też można oglądać tv, ekrany iPhone sa duże....