26

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Mieszkanie zdecydowanie, ale w dobrej lokalizacji - tak żeby było zielono i blisko do centrum. Takie mieszkania w Krakowie moim zdaniem są najlepsze. Można sie oderwac myślami od pracy.

27

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Ja właśnie zamierzam uciec z bloku smile tylko domek smile

28

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Marze o maleńkim domku 3 pokoje kuchnia łazienka we Wrocławiu . Niestety nie orientuję się w jakie miejsce we Wrocławiu wybrać ?

29

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Ja wam szczerze powiem, że fakt wolałabym domek ale ze względu na to że mieszkam w Warszawie nie wyobrażam sobie koszmarnego dojazdu do centrum z jakiejś pobliskiej miejscowości. No a wiadomo dom w Warszawie nie wchodzi w grę, dlatego szukam  jakiś ciekawych mieszkań. Skontaktuje się z ich przedstawicielem i poproszę żeby przedstawił mi oferty dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Tak chyba będzie najwygodniej.

30

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

dom

31

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Zdecydowanie mieszkanie w bloku głównie ze względu na to, że nie nalezę do osób, które mają dużo wolnego czasu i które uwielbiają prace w ogrodzie, dorzucanie drewna lub węgla do pieca/kominka. Chcę po prostu mieszkać wygodnie i mieć jakikolwiek czas dla siebie i dzieci. Poza tym kupno domu to ogromny wydatek i po prostu mnie na to nie stać. Nie marzę o ogromnym mieszkaniu w centrum Warszawy, marzy mi się mieszkanie w cichej okolicy w małej miejscowości. Zastanawiam sie nad kupieniem mieszkania, które jest dostępne . Nie jest drogie, metraż też mi odpowiada. Co sądzicie?

32

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

W większych miastach mieszkania są w cenie domku, więc jednak lepiej kupić coś pod miastem zamiast znosić sąsiadów za ścianą.

33

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Mi się marzy taras. Mam balkony, które co prawda też są zadaszone, ale jednak zawsze mokre po deszczu.
Gdybym miała swój własny domek (mieszkam w domu rodziców), chciałabym mieć werandę z drewnianą podłogą i balustradami.
Jak już się zdecydujesz czy beton czy drewno to napisz, bo jestem ciekawa. Fajnie by mogła wyglądać posadzka z wygładzonych kamieni.

34

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Nawet u rodziców można coś takiego zrobić, w końcu chyba też chcieliby mieć ładne otoczenie:)

35

Odp: Mieszkanie w bloku czy domek?

Lepsze warunki do zamieszkania są we własnym domu. Tylko żeby mieć własny dom, to trzeba jeszcze mieć działkę na którym się go wybuduje. Robią się z tego kolosalne pieniądze niestety. Chyba że działka będzie na tzw. zadupiu i jej cena może być niższa. Chociaż dla niektórych osób to może być akurat zaleta, że jest się z dala od hałasu i miejskiego zamieszania. Wyjście na balkon w bloku z widokiem na drugi blok czy wyjście na taras wśród zieleni (obojętnie czy drewniany czy betonowy, ze schodami czy bez)? Chyba każdy wybierze opcję nr 2.