1

Temat: Ciekawe programy w TV

Macie swoje ulubione programy, tematy?  Ja od dawna często oglądam Discovery, interesują mnie wszelkie programy o kosmosie

2

Odp: Ciekawe programy w TV

Ja lubię oglądać takie o duchach, zjawiskach paranormalnych itd.

3

Odp: Ciekawe programy w TV

Ja lubię dokumenty na tym kanale smile

4

Odp: Ciekawe programy w TV

A ja ostatnio często oglądam "Rozmowy w toku"- ciekawe jest to "ludzkie zoo", w rzeczywistości trudno spotkać aż takich dziwaków:)

5

Odp: Ciekawe programy w TV

A mnie to nudzą już te w kółko odgrzewane tematy i dramaty. Chętnie bym obejrzała coś nowego np. o sztuce albo o ludzkim organizmie... Byle nie kolejne operacje na ekranie, bo to też... ile można :-)

6

Odp: Ciekawe programy w TV

@marta80 zgadzam się z Tobą. Też pooglądałabym coś nowego, odnoszę wrażenie, że poziom tych jak to ładnie ujęłaś dramatów ma tendencję spadkową, a operacje mnie przerażają, nie ciekawią. Jak kolejny raz zobaczę na Discovery serię, której leci 5 odcinków dziennie i każdy z innego sezonu, to zwariuję. Poleci któraś z Was coś nowego?

7

Odp: Ciekawe programy w TV

Ostatnio najciekawsze były mecze:)

8

Odp: Ciekawe programy w TV

w TV od pewnego czasu nie ma już niczego ciekawego (wyjątek - mecze reprezentacji PL na euro 2016 ^^)

9

Odp: Ciekawe programy w TV

[quote=PannaJagoda]Poleci któraś z Was coś nowego?[/quote]

A Da Vinci Learning masz? Tam leci taka fajna seria "Surowa nauka" - polecam, bo można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. A dziś to czekam na "Koniec starości". Widziałam skrót i mnie zaciekawił, bo opowiada o tym, czy nauka jest w stanie zatrzymać dla nas młodość, ile żyją ludzie w różnych zakamarkach ziemi i czemu zawdzięczają swoją żywotność. smile Gdybyś miała ochotę zobaczyć, to będzie jakoś zaraz po 20.00, musiałabyś w programie sprawdzić. smile

10

Odp: Ciekawe programy w TV

Bardzo ciekawie piszesz o tych seriach, przyznam, że nie słyszałam o nich jeszcze. Tego Da Vinci Learning też nie kojarzę. Podpowiesz mi gdzie go mam szukać?

11

Odp: Ciekawe programy w TV

Nie wiem jakiego masz dostawcę, więc trochę ciężko mi powiedzieć, ale u nich na stronie w zakładce "O nas" masz informacje na temat dostępności [url]http://www.davinci-learning.com/pl/node/5[/url] - może tam znajdziesz?

12

Odp: Ciekawe programy w TV

Dziękuję za namiary. smile Idę poszukać, bo zaintrygowałaś mnie tym Da Vinci Learning, stronkę też mają fajną. A jeśli znajdę tam więcej programów jak ta seria "Surowa nauka" o której piałaś wcześniej to zdecydowanie warto go zamówić. smile

13

Odp: Ciekawe programy w TV

Też mam ten kanał - jest chyba u każdego dostawcy w pakietach. Z ciekawych programów jeśli o DaVinci chodzi to od siebie moge polecić “Siedem Cudów Świata Mikrobów” i “Ekstremalne światło i mrok”. Przynajmniej to moje dwie ulubione serie.

14

Odp: Ciekawe programy w TV

A to ja najbardziej lubię te o wnętrzach. Na przykład "Dorota Was Urządzi".

15

Odp: Ciekawe programy w TV

Kiedyś oglądałam, jak wybiera osoby ze sklepu. Jeden z odcinków był o dziewczynie samotnie wychowującej dziecko, której z jednego pokoju zrobili dwa i to genialnie. Ale też znudziło mi sie troche. Ostatnio szukam programow przekazujących wiedzę. I poza tymi co pisalałam oglądałam też na DaVinci Learning "Naturalna Technika". Teraz energia na świecie jest bardzo ważnym tematem, a program pokazuje jakie znajdujemy w naturze nowe źródeła energii. Każdy odcinek mnie wciąga.

16

Odp: Ciekawe programy w TV

Brzmi ciekawie, ale nie widzę w programie. Kiedy to leci?

Ja sobie właśnie prasuję i czekam na "Oto cywilizacja". Widziałam zapowiedź pierwszego odcinka "O bogowie!", który będą puszczać właśnie dziś i... coś tak czuję, że to będzie coś dla mnie. Program poświęcony jest temu, w jaki sposób przenikały się i  wpływały na siebie na przestrzeni dziejów chrześcijaństwo, islam i kultura starożytnej Grecji. Kiedyś to był mój konik, jeszcze na studiach. Może czegoś ciekawego się dowiem? smile

17

Odp: Ciekawe programy w TV

Zawsze fajnie jest oglądać rzeczy, które wciągają. Ciekawostek nigdy za mało wink Przynajmniej ja tak lubie odreagowywać przed telewizorem. Co do "Naturalna Technika"to na stronie jest rozpisana emisja [url]http://www.davinci-learning.com/pl/series/naturalna-technika?kids=1[/url]

18

Odp: Ciekawe programy w TV

System 09 - Bogaćcie się 1/5
System 09 - Poza systemem 1/5
te najlepsze. trochę dziki montaż może kogoś denerwować, no ale tam...
a potem jak kto zechce po obaczeniu wideł zeskanuję wywiad, też fajny. niesamowite, że w tym programie zapraszani goście (lewak z Krytyki Politycznej, Obywatela, prawak z Frondy, gość z Teologii Politycznej, i z Czterdzieści i Cztery) prowadzili normalne dyskusje, a wszelkie wyskoki w rodzaju niesiołowsko-palikockim były traktowane jako fopa.
w końcu 95% ludziostwa nawet nie kojarzy ich nazwisk, więc mogą.

19

Odp: Ciekawe programy w TV

[quote=Malwinaaa]w TV od pewnego czasu nie ma już niczego ciekawego (wyjątek - mecze reprezentacji PL na euro 2016 ^^)[/quote]
Dokładnie. Ja oglądam tylko serwisy informacyjne, w dodatku  nie w tv, ale w necie. Filmów w telewizji  nie oglądam, bo reklamy. W ogóle nie oglądam telewizji.

20

Odp: Ciekawe programy w TV

Oglądam teraz "8 wspaniałych" - o facetach, którzy postanowili się zmienić. Ciekawy program, dużo tam jest o życiu... Goście w przedziale wieku ok. 30-50, różne zawody, różne historie i jeden cel - stać się facetem, jakiego będą chciały kobiety...

21

Odp: Ciekawe programy w TV

ja lubię oglądać reportaże o sytuacjach i życiu zwykłych ludzi, ich problemach itp.

22

Odp: Ciekawe programy w TV

Fajne są programy pokazujące kulisy wykonywania różnych ciekawych zawodów