1

Temat: Koszmary nocne

Czasem gdy zgasną światła, mój umysł nawiedzają koszmary… i jak niektórzy twierdzą, że każdego czeka jakaś droga do przebycia i los coś dla nich ma, ja w takie noce nie wierzę, że i ja mam. Czy można zabić to przerażające uczucie pustki i świadomość, że coś bezpowrotnie umyka??

2

Odp: Koszmary nocne

Chyba każdy ma takie chwile, kiedy się nad tym zastanawia, ale na szczęście naszą codzienność wypełniają też optymistyczne sprawy, warto je zauważyć i nauczyć się nimi cieszyć...

3

Odp: Koszmary nocne

Mam taką zasadę, że wieczorem nie myślę o niczym przykrym, bo to nie powala zasnąć albo powoduje straszne sny...

4

Odp: Koszmary nocne

Dziś właśnie przyśnił mi się 'psychopata' - i to w osobie zapomnianego już przeze mnie faceta z przeszłości, który próbował mnie prośbą i groźbą skłonić do tego, żebym znów z nim była. Oczywiście na wszelkie obcesowe sposoby odpędzałam go od siebie, ale stylistyka snu była tak absurdalna, że rano nie mogłam uwierzyć, że to mi się mogło w ogóle przyśnić... Argumentował m.in. że właśnie zbudował kamienicę i dlatego mam z nim być. Resztę jego dzikich pomysłów już na szczęście zapomniałam big_smile

5

Odp: Koszmary nocne

Mi śnią się koszmary z dawnej pracy, zawsze nad ranem... Najczęściej w nich czegoś nie mogę znaleźć albo coś się nagle psuje, jakaś ogólna katastrofa...

6

Odp: Koszmary nocne

O jejku, ta praca była aż tak stresująca, że do dziś Ci się śni?

7

Odp: Koszmary nocne

Były w niej często nerwowe sytuacje, taka specyfika tej pracy... A i kadra też przez swoje zaniedbania doprowadzała do spięć...

8

Odp: Koszmary nocne

A ile czasu minęło odkąd zostawiłaś tą pracę? Mam nadzieję, że w kolejnej atmosfera jest już zdrowa smile

9

Odp: Koszmary nocne

2,5 miesiąca... Ale widocznie to jeszcze we mnie siedzi niestety...

10

Odp: Koszmary nocne

wczoraj zasypiając miałam dziwną sytuację, nagle przyśniło mi się, że jadę rowerem, z którego w gwałtowny sposób spadam, wjeżdżając w jakąś przeszkodę... Oczywiście natychmiast się obudziłam:)

11

Odp: Koszmary nocne

Ostatnio źle śpię,  budzę się o 3-4 rano, za dużo mam stresów w życiu....