1

Temat: Antyperspiranty

Hej - czy używał ktoś antyperspirantów ziaja???
Nie ma tam żadnych komentarzy czy działają

2

Odp: Antyperspiranty

Nie, ja używam z Iwostin, hypoalergicznych

3

Odp: Antyperspiranty

Niestety, tych z ziaji nie używam, ale dobrze sprawdza się hipoalergiczny antyperspirant LV.

4

Odp: Antyperspiranty

Ja używam Ziaja Sensitive. tani, a bardzo skuteczny.

5

Odp: Antyperspiranty

Ale wiecie jak to jest na jednego za działa a na drugiego nie. Tak to jest z tymi antyperspirantami, trzeba sobie pobróbować kilka zanim się trafi na optymalny dla siebie, tam też jest dosyć szeroki asortyment i całkiem dobre ceny smile teraz też przed świętami jest sporo promocji, więc można trafić na coś fajnego tylko trzeba dobrze poszukać smile

6

Odp: Antyperspiranty

Ja używam, kiedyś nawet używałam blokera jak dla mnie skuteczny zwłaszcza jak za taką cenę

7

Odp: Antyperspiranty

Miałam bloker z Ziaji u mnie się nie sprawdził, za to kulki z garniera mi akurat pasują.

8

Odp: Antyperspiranty

U mnie też się nie sprawdził. Antyperspirant najlepszy to Rexona- dla mnie. Poza tym uwielbiam Nivea bo pięknie pachnie i mam bardzo delikatne pachy po nim, działanie p/potne może mniejsze niż u Rexony ale i tak jest super. Poza tym często wracam do Garniera i Adidasa.

9

Odp: Antyperspiranty

Ja już od dłuższego czasu używam blokera z Ziai i jestem bardzo zadowolona. Według mnie działa identycznie jak Etiaxil, a jest 10 razy tańszy. Bardzo podoba mi się w blokerach forma ich używania - że można ich używać na noc.

10

Odp: Antyperspiranty

To także muszę spróbować tego blokera, jak dotąd wszystkie dezodoranty zawiodły.

11

Odp: Antyperspiranty

Mam bloker z ziaji bo kupiłam chłopakowi ale on nie używa. Chyba trzeba będzie mu wykraść z kosmetyczki i samej wypróbować wink

12

Odp: Antyperspiranty

Używam, ale kiedy jestem w domu, muszę wypróbować tak na co dzień

13

Odp: Antyperspiranty

Używam takiego z kryształem górskim (ałun) - to najzdrowsza opcja.

14

Odp: Antyperspiranty

> noir-desire napisał/a:

> Używam takiego z kryształem górskim (ałun) - to najzdrowsza opcja.


I to u Ciebie naprawdę działa? Ja próbowałam, ale jakoś nie widzę działania. No chyba że trzeba trochę bardziej powcierać hmm

15

Odp: Antyperspiranty

No tak, ałun działa przecież ściągająco więc trochę trzeba skórę nim natrzeć

16

Odp: Antyperspiranty

> Inna111 napisał/a:

> Hej - czy używał ktoś antyperspirantów ziaja???
Nie ma tam żadnych komentarzy czy działają

Z Ziaji lepiej kupić bloker w kulce.

17

Odp: Antyperspiranty

Ja czytam składy, jeśli antyperspirant ma aluminium to nie chcę go nawet za darmo. A Ziaja ma czy nie?

18

Odp: Antyperspiranty

Ze wszystkich dezodorantów świata polecam dezodorant w sztyfcie Aloe Ever-Shield marki Forever. Nie zawiera soli aluminium, nie plami ubrań, można stosować od razu po goleniu / depilacji, ma gęstą konsystencję. Poza tym to produkt "wielu zastosowań"- m.in odstrasza komary (komary bardzo nie lubią aloesu), a jeśli już jakiś ugryzie to sztyft super łagodzi ugryzienia. Bardzo polecam i zapraszam do kontaktu: [email protected]
Marta smile

19

Odp: Antyperspiranty

|Fajna sprawa, bo komary to duży problem każdego lata...

20

Odp: Antyperspiranty

Plus za to, ze można używać zaraz po depilacji. Większość jednak szczypie

21

Odp: Antyperspiranty

> kasia001 napisał/a:

> Ja czytam składy, jeśli antyperspirant ma aluminium to nie chcę go nawet za darmo. A Ziaja ma czy nie?

Na tym oliwkowym jest napisane na opakowaniu: oliwkowy dezodorant bez soli glinu.

22

Odp: Antyperspiranty

Najlepszym sprzymierzeńcem w przeciwdziałaniu nieświeżości pod pachami, są tzw. blokery i antyperspiranty. Czyli kosmetyki, które czasowo ograniczają wydzielanie potu, zapobiegając nieprzyjemnemu wrażeniu mokrej skóry. Jednym z najbardziej kultowych preparatów przeciw potliwości, jest „kulka” Vichy. Stosuje i szczerze polecam!!!