1

Temat: Materace na wymiar

Dziewczyny. Trafiłam ostatnio na niestandardową ramę łóżka. Okazuje się, że "normalnie" nie znajdę materaca na taki wymiar. Słyszałam, że ktoś produkuje materace na wymiar. I wszystko fajnie, tyle tylko, że który z nich będzie najlepszy? W ich ofercie są i materace kieszeniowe, i bonellowe, i piankowe, i dużo więcej. Jakie materace u siebie? Wśród których szukać?

2

Odp: Materace na wymiar

A próbowałaś podpytać w sklepie? Oni najlepiej Ci doradzą, a z tego co wiem to bez problemu można uzyskać takie doradztwo. Ja mam materac kieszeniowy. Mi odpowiada i pasuje, ale mówię - najlepiej podpytaj bezpośrednio w sklepie.

3

Odp: Materace na wymiar

Nie próbowałam, ale chyba napiszę do tego Comfortbe. Ceny są bardzo zachęcające więc może warto faktycznie u nich szukać bliższych informacji. Wiem, że chciałabym coś średnio twardego i dość elastycznego.

4

Odp: Materace na wymiar

Comfortbe z tego co wiem, to ma dobre ceny. Zadzwoń do nich i na pewno coś Ci dopasują. Wykonują też indywidualne zamówienia. To będzie najlepsze rozwiązanie.

5

Odp: Materace na wymiar

Z tego co wiem w Polsce są bardzo popularne materace  kieszeniowe . Jest też luksusowa linia materacy termoelastycznych, charakteryzują się one dobrą wytrzymałością, o delikatnością materiału na jakim organizm odpoczywa. Na dodatek, te materace mają właściwości zdrowotne, dzięki czemu podnoszą jakość snu.

6

Odp: Materace na wymiar

Popatrzcie sobie też na materace w  sieci . Mają bardzo duży wybór materacy i takie moim zdaniem całkiem rozsądne ceny.

7

Odp: Materace na wymiar

Ja chciałabym mieć łóżko od stolarza 2x2,5 metra, więc taki materac na wymiar byłby idealnym rozwiązaniem...

8

Odp: Materace na wymiar

U mnie dobrze się sprawdza materac twardy, bo moim zdaniem daje największą wygodę spania, ale wiadomo co kto lubi.

9

Odp: Materace na wymiar

W łóżkach o standardowych wymiarach są seryjnie produkowane materace, oczywiście tańsze

10

Odp: Materace na wymiar

U mnie jest 150 na 220 cm-  czyli tylko na wymiar.