1

Temat: Outlet - Promocje

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy opłaca się kupować ubrania przez internet w hurtowniach. Przykładowo weźmy taki outlet w Rumi . Co sądzicie o tego typu usługach? Lepiej kupić sobie ubrania w zwykłym sklepie czy zamówić w takim outlecie?

2

Odp: Outlet - Promocje

Hurtowe ceny zachęcają, żeby kupić więcej... Już mam przepełnioną szafę, le i tak jak mi się coś podoba to kupuję...

3

Odp: Outlet - Promocje

Ja wolę kupować na wyprzedażach. Są jednak większe promocje ale też i na nie trzeba uważać.

4

Odp: Outlet - Promocje

Przyznam szczerze, że obserwuję tak te moje koleżanki i ogólnie kobiety w różnych sytuacjach i dostrzegam ogromną przepaść mentalną między nami. Hierarchia potrzeb i wartości jest zupełnym awersem naszych życiowych doświadczeń. A jak wiadomo, to właśnie te doświadczenia czynią nas tym kim jesteśmy.
Weźmy prosty dość przykład. Nadchodzi Black Friday w całej Polsce - czyli wielkie wyprzedaże, gdyby jeszcze ktoś nie wiedział. A one podniecają się tym tematem od tygodni... Wyliczają już co sobie kupią, gdzie to nie pójdą, ile to nie wydają...

5

Odp: Outlet - Promocje

Kwestia upodobań wink W internecie z pewności można kupić taniej, ale jak są wyprzedaże w sklepach to też można sobie coś ładnego taniego kupić. osobiście mi bardziej pasuje takie tradycyjne chodzenie po sklepach i wyszukiwanie okazji.

6

Odp: Outlet - Promocje

Według mnie hurtownie są bardziej atrakcyjne pod względem ceny i towaru. Przykładowo hurtownia  ma w swojej ofercie produkty takich producentów jak Zara, H&M, s. Oliver, Triumph i inne. Porównując zakupy w sklepach sieciowych a właśnie w outletach, to korzystniej wypadają hurtownie, które dodatkowo oferują końcówki kolekcji w jeszcze lepszych cenach. Taka odzież może być perełką w całej garderobie, a na pewno wyróżni się pośród wszystkich innych ubrań.

7

Odp: Outlet - Promocje

Jeśli szukacie różnego rodzaju wyprzedaży to osobiście polecam wyprzedaż rewelacyjnej broni, świetna sprawa - można kupić najlepsze klasyki w niskich cenach !

8

Odp: Outlet - Promocje

A może lepiej byłoby w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie. A przynajmniej w moim przypadku się sprawdza.

9

Odp: Outlet - Promocje

Ja czekam na promocje po otwarciu galerii po epidemii, na pewno będą jakieś okazje cenowe...

10

Odp: Outlet - Promocje

Ciekawi mnie oferta z half price, podobno tam jest dużo taniej niż w sieciówkach

11

Odp: Outlet - Promocje

Byłam tam i parę rzeczy kupiłam taniej, opłaca się.