26

Odp: Utwardzacz

Utwardzacz to super sprawa. Wcześniej niezbyt często malowałam paznokcie, bo lakier odpryskiwał już po jednym dniu hmm a teraz jestem zachwycona, bo wytrzymuje nawet 5-6 dni i paznokcie wyglądają naprawdę świetnie. Myślę, że to szczególnie przydatny kosmetyk na lato - bo pomalowane paznokcie wyglądają dużo lepiej smile

27

Odp: Utwardzacz

Ostatnio  pomalowałam sobie pazurki i utwardziłam je Top Coatem z Golden Rose. Dziś mija 5 dzień a lakier nadal swietnie sie trzyma a musze przyznać że przez te dni intensywnie pracowałam. Także mysle że warty jest polecenia.

28

Odp: Utwardzacz

Ja mam Golden Rose gel look i jest bardzo dobry i działa. Jest fajny też z Manhattana pro mat on naprawdę wydłuża trwałość lakieru, ale też robi matowy efekt co nie wszystkom odpowiada.

29

Odp: Utwardzacz

Zamierzam się zaopatrzyć przy najbliżej okazji w jakiś porządny utwrdzacz, bo ma dość już odcisków na lakierze od pościeli czy brak możliwości robienia czegokolwiek rękoma prze kilkadziesiąt minut. Pewnie nie będę wiedziała na co się zdecydować... możecie coś polecić ? smile

30

Odp: Utwardzacz

U mnie najlepiej sprawdza się z Sally Hansen, chroni lakier, szybko wysycha, lakier wytrzymuje kilka dni, pomimi tego, że sporo w domu zmywam.

31

Odp: Utwardzacz

ja próbowałam już wielu różnych mam teraz 2w1 Sally Hansen i jestem bardzo zadowolona, miałam ten z Avonu ale niestety nie byłam zbytnio zadowolona. Następnym razem spróbuje z oriflame, też jest nowy twardzacz,

32

Odp: Utwardzacz

ja polecam utwardzacz z Eveline, jest to "3 w 1" - wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz w jednym. uśmiech Ja jestem zadowolona z efektów. używam go od niedawna a już widać efekty i kosztuje tylko parę groszy a efekty niesamowite

33

Odp: Utwardzacz

używam utwardzacza Killys nazywa się "preparat nawierzchniowy". Daje bardzo
ładny połysk, utrwala tez lakier(trzyma sie na paznokciach ok.4-5 dni moze to
tez zalezy od lakieru ja mam colorama maybelline)i przyspiesza jego wysychanie.  dla mnie jest najlepszy

34

Odp: Utwardzacz

Ja używam ostatnio świetny utwardzacz do paznokci Sally Hansen. Naprawdę paznokcie trzymają się bardzo długo, a kolor wygląda pięknie. Polecam.

35

Odp: Utwardzacz

Dostałam utwardzacz Hean, taki niebieskawy, i muszę przyznać, że jest całkiem, całkiem. Może nie mam porównania z innymi, bo jest to mój pierwszy, ale zdecydowanie widać, że spełnia swoją rolę.

36

Odp: Utwardzacz

Lepiej działa oliwa z oliwek, naprawdę paznokcie stają się twardsze...

37

Odp: Utwardzacz

Są fajne odżywki 3 w 1, 5 w 1 itp, warto je zastosować.

38

Odp: Utwardzacz

Super jest odżywka diamentowa