1

Temat: kontrola absencji

Czy znacie jakąś firmę,która zna się na kontroli absencji? U mnie w firmie jest dość duża absencja chorobowa, możecie polecić jakąś firmę/system do kontroli?

2

Odp: kontrola absencji

Ja miałam też problem u siebie w firmie i skorzystałam wtedy z uslug firmy która  jest jedyną firmą na rynku zajmującą się weryfikacją, redukcją i kompleksowym zarządzaniem problemem absencji chorobowej.

3

Odp: kontrola absencji

Generalnie uważam, że dobry i dobrze prowadzony program kadrowy da sporo informacji do przeanalizowania pod katem nieobecności w pracy. Dostęp do próbnej wersji programu kadrowego można uzyskać na stronie Wfirma. Jest to portal tematyczny z zakresu księgowości i finansów firmy. Jest tez sporo artykułów z tej dziedziny. Ale najważniejsza działka to program księgowy , płacowy kadrowy online.
Okres próbny to miesiąc, czyli całkiem nie mało. Klienci korzystający z pełnej wersji mają mozliwość konsultacji z prawnikami prawa pracy i księgowymi w razie jakichkolwiek wątpliwości.

4

Odp: kontrola absencji

Zamiast kontrolować pracowników, to postarajcie się, żeby chciało im się pracować i nie oszukiwać lewymi zwolnieniami. Proszę, oto rozwiązanie [-  Program efektywnościowy ma dużo większy sens niż bezrefleksyjne ściganie zwolnień.

5

Odp: kontrola absencji

Jeśli ktoś za często choruje to może powinien iść na rentę zamiast pracować?

6

Odp: kontrola absencji

ZUS powinien kontrolować skuteczniej takich pracowników, co to ciągle chorują...

7

Odp: kontrola absencji

I na rentę chorobową ich wysłać big_smile