1

Temat: Plastry na odciski

Dziewczyny, powiedzcie, jak sobie radzicie z odciskami na stopach? Czego używacie przy pielęgnacji stóp, jak zwalczacie tą okropną przypadłość? Ja po każdej kąpieli staram się stopy dokładnie kremować, czasem moczę je długo w misce z ciepłą wodą i specjalnym żelem do stóp. A na odciski używam plastry. Parę dni temu koleżanka z pracy dała mi jakieś inne niż zazwyczaj używam. Są to plastry na odciski z kwasem salicylowym Langsteiner  Nie użyłam ich (użyłam te co zwykle choć nie działają zbyt szybko). Z tego co wyczytałam na ich stronie, to wydają się być skuteczne. Używała je któraś z was? Mam je nadal w torebce i nie wiem, czy je użyć..

Ostatnio edytowany przez agnes90 (2017-01-04 01:02:58)

2

Odp: Plastry na odciski

Możesz przetestować, ale ja o nich nawet nie słyszałam.

3

Odp: Plastry na odciski

A nie szybciej byłoby skonsultować się z podologiem? Miałam odciski i w gabinecie podologicznym Satin pozbyli się ich błyskawicznie. Szanujcie swoje zdrowie i nie eksperymentujcie z ciałem.

4

Odp: Plastry na odciski

Ja kupowałam takie plastry w aptece, nosiłam kilka dni, potem moczyłam stopy i usuwałam odciski. Trochę to trwało ale udało mi się ich pozbyć

5

Odp: Plastry na odciski

Odciski same schodzą razem ze złuszczaniem się skóry, nie warto kupować plastrów...

6

Odp: Plastry na odciski

Tylko nie wolno ich przekłuwać, bo inaczej dojdzie do zakażenia i gojenie się będzie o wiele dłuższe....

7

Odp: Plastry na odciski

Nieraz przekluwalam i nic się nie stało, szybko przyschly.

8

Odp: Plastry na odciski

Na długich trasach nawet wygodne buty przeznaczone do trekkingu nie uchronią mnie przed odciskami. Zwykle odcierpię swoje i tyle w temacie, ale wolałabym jakoś temu zapobiegać.