1

Temat: Naturalne farby do włosów

Czy używacie do farbowania włosów farb i szamponów koloryzujących z drogerii czy też staracie się o naturalną kloloryzację, jeśli tak to jakie produkty polecacie?

2

Odp: Naturalne farby do włosów

Ja używam najczęściej z drogerii - Joanny i Garniera, bo naturalne farby źle pokrywały włosy...

3

Odp: Naturalne farby do włosów

a co sądzicie o tych farbach Syoss?
[url]http://kolorowapaniikosmetyki.blogspot.com/2013/07/farba-do-wosow-syoss-bez-amoniaku-opinia.html[/url]

4

Odp: Naturalne farby do włosów

Ja się zraziłam do tej marki przez ich szampon, beznadziejny, więc myślę że farby te mają nie lepsze:(
Wolę Naturię

5

Odp: Naturalne farby do włosów

Elanda ma fajne i tanie farby ja używałam ich rubin

6

Odp: Naturalne farby do włosów

Nie próbowałam ale możliwe że się skuszę, bo lubię eksperymenty...

7

Odp: Naturalne farby do włosów

Wolę silniej działające, chemiczne, po naturalnych nie ma takiego efektu

8

Odp: Naturalne farby do włosów

Naturalną to henną kiedyś próbowałam farbować i pamietam, że to wyszło całkiem nieźle, choć efekt trzymał się krótko i w dłuższej perspektywie to się funduszowo nie opłaca.

9

Odp: Naturalne farby do włosów

Ja przerzuciłam się teraz na Naturię i na razie jestem zadowolona:)

10

Odp: Naturalne farby do włosów

[quote=Autisticart]Naturalną to henną kiedyś próbowałam farbować i pamietam, że to wyszło całkiem nieźle, choć efekt trzymał się krótko i w dłuższej perspektywie to się funduszowo nie opłaca.[/quote]

tez tak myślę, lepiej farbować u fryzjera albo farbąnormalną

11

Odp: Naturalne farby do włosów

Mnie też ten temat interesuje bo jestem w ciąży i nie wiem jakich farb mogę używać...:(

12

Odp: Naturalne farby do włosów

Najlepiej naturalnych, ziołowych, żeby potem nie było problemów ze zdrowiem dziecka. Moja mama farbowała w ciąży włosy henną

13

Odp: Naturalne farby do włosów

a ja polecam wyciag z kory natura farba

14

Odp: Naturalne farby do włosów

Ja nigdy nie stosowalam naturalnych środki ale jak kupowalam farby to koniecznie bez amoniaku.

15

Odp: Naturalne farby do włosów

Odkąd raz jako nastolatka zafarbowałam sobie włosy - miały być rude, a wyszły wściekle różowe. No i od tamtej pory jakoś tak zawsze farbuję się u fryzjera. Za bardzo się boję, że znowu coś sobie zepsuję z włosami. Za bardzo by mi wstyd było.


Czasem czasem lubię po sierściuchowić i poszaleć smile z tego powodu odwiedzam chore i krzywe blogi

Ostatnio edytowany przez Trajkotka (2015-06-22 21:32:01)

16

Odp: Naturalne farby do włosów

Mi farby trochę zniszczyły włosy big_smile Dlatego teraz przerzuciłam się na naturalne

17

Odp: Naturalne farby do włosów

Najgorsze jest to że czasem henna barwi siwe włosy na taką zgniłą zieleń... A później trudno ten efekt wyeliminować.

18

Odp: Naturalne farby do włosów

Może 2x trzeba farbować taką farbą, żeby  pokryć kolor?