76

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

ono chyba nie może być na suchą skórę co nie? bo potem jej stan się może pogorszyć

77

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja od lat depiluję włoski kremem i nie wyobrażam sobie innej metody.

78

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Jestem po trzecim zabiegu depilacji laserem diodowym Light Sheer. Po pierwszym efekt był oszałamiający. Po drugim niestety dużo odrosło. Zobaczymy co będzie po trzecim. Na tych trzech zabiegach zakończyłam serię i dopiero jesienią możemy działać dalej. Żałuję, ze zdecydowałam się na tę formę depilacji dopiero teraz.

79

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

od kilku miesiecy depiluje sie laserem palomar vectus i nie wyobrazam sobie, abym kiedys zrezygnowala z tej metody. czlowiek nie mysli o wyrastajacych wloskach na nogach, nie ma krostek. cos pieknego.

80

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ale to ciągle trzeba depilować się laserem? Myślałam że za takie pieniądze to kilka zabiegów i mam spokój chociaż na 10 lat... Inaczej to w ogóle nieopłacalne! Nie dość że boli i drogie, to jeszcze trzeba powtarzać?

81

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

E nie, za dobrze by było. Zresztą, jak ktoś ma problemy hormonalne, to po prostu będą mu wyrastać nowe włosy. Ja po roku już musiałam powtórzyć depilację i albo pani ustawiła inne parametry, albo moja skóra zareagowała inaczej, bo efekt słabszy niż przed rokiem.

82

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Postanowiłam spróbować depilacji laserowej, bo miałam dość ciągłej depilacji w domu. Byłam na serii zabiegów depilacji pach i nóg  i jestem mega zadowolona. Efekt jest długotrwały, włoski nie odrastają.

83

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

A u mnie po roku w 70 % odrosły. .