26

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Dla mnie to by była ostateczność ,wolałabym mniej  inwazyjną metodę odchudzania

27

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Liposukcja to już przeżytek. Teraz robi się zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Robiłam taki zabieg w tym ] gabinecie kosmetycznym. W skrócie można powiedzieć, że o ile liposukcja jest zabiegiem chirurgicznym, to lipoliza jest zupełnie bezinwazyjna. Wszystko sprowadza się do wstrzyknięcia specjalnej substancji w miejsce, gdzie nagromadziła się tkanka tłuszczowa. Od 3 serii zabiegów minęło u mnie równo 3 tygodnie i już widzę zmniejszenie tkanki tłuszczowej na brzuch o jakieś 6-7 centymetrów.

28

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Może jednak warto wcześniej spróbować jakichś innych metod? chyba mają całą serię zabiegów odchudzających...

29

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Wchodzę sobie na forum, a tu taki ciekawy wątek. Fajne macie podejście do niektórych spraw. Jak dobrze, że ludzie są tak różnorodni, w przeciwnym razie umarlibyśmy z nudów.

30

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Zabiegi liposukcji są skuteczne i godne polecenia, zanim jednak zdecydujecie się na zabieg warto bliżej mu się przyjrzeć. Polecam artykuł:

31

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

W mojej ocenie lepiej zainwestować. Dzięki temu po zabiegu będziemy mogli od razu wrócić do normalnego funkcjonowania. Poza tym jest mniej przeciwwskazań i minimalne skutki uboczne.

32

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Jak dla mnie ciekawym pomysłem może być lifting. Dopiero jeżeli taka metoda nie pomoże zdecydowałabym się na coś bardziej drastycznego.

33

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Szkoda moim zdnaime kasy na takie operacje. Lepiej się pogodzić ze swoim wyglądem.

34

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

[quote=Carmer]Szkoda moim zdnaime kasy na takie operacje. Lepiej się pogodzić ze swoim wyglądem.[/quote]

A moim zdaniem nie szkoda, sama poddałam się takiemu zabiegowi w klinice  i efekty są bardziej niż zadowalające, sam zabieg nie był ani bolesny ani jakiś nieprzyjemny ale to zapewne zależy od lekarza który taki zabieg wykonuje i od jego doświadczenia. A w tej klinice pracują specjaliści na najwyższym światowym poziomie.

35

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Ja raczej bym się nie zdecydowała,  jakoś nie jestem do tego przekonana.. jeszcze tyle pieniędzy trzeba wydać.

36

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

szkoda kasy

37

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Dla niektórych kobiet liposukcja jest jedynym sposobem na odzyskanie wymarzonej sylwetki. Patrząc na to w ten sposób sądzę, że pieniądze są mniej istotną kwestią. . Wiem, że  wszystkie operacje wykonywane są przy zastosowania najbardziej efektywnych metod.

38

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Jeśli chodzi o odchudzanie, postaw na zbilansowaną dietę i zdrowe produkty: warzywa i owoce. Do tego sport i zrzucisz kilka kilo, a dodatkowo zadbasz o skórę, włosy i paznokcie smile

Ostatnio edytowany przez martynanowak (2016-08-25 15:29:28)

39

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Liposukcja jest bezpieczną metodą usuwania tłuszczu. Wiem ,bo sama przeszłam przez taki zabieg  w Warszawie. Miałam kompleksy ze względu na moje grube uda ale dzięki tamtejszym specjalistom i chirurgom rozwiązałam ten problem. Jestem już 9 miesięcy po a efekt wciąż jest taki sam smile

40

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Bardzo dobre efekty przynoszą zabiegi wykonywane w  Dziewczyny dobierają odpowiednie zabiegi do danego problemu. Po przejściu serii zabiegów na pewno będziecie zadowolone.

41

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Czasem taki zabieg jest konieczny, bo genetycznie niektorzy ludzie nie sa w stanie pozbyc sie tluszczu z pewnych miejsc. Jasne, ze mozna z tym życ, ale dla niektorych jest to niekomfortowe. Dla mnie bylo i to bardzo sad Zabieg nie nalezy do najprostszych, ale przebiegl dobrze. Lekarz przed zabiegiem wszystko mi wytlumaczyl, wiec wiedzialam na co sie pisze smile I teraz jestem w swietnej formie- w koncu wywalilam do kosza wyszczuplajace majtki- wczesniej, bez nich, nie moglam wyjsc z domu smile

42

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Ciekawe, na jak długo taki zabieg wystarcza... Oczywiście jeśli się pilnuje diety:)

43

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Koszty takiego zabiegu są wysokie, ale też efekty są super. Wybierajcie nowoczesne metody odsysania tłuszczu,to jest najważniejsze. na przykłąd lipolizę laserową. w tym wypadku nacięcia są minimalne takze po czasie ich nie widać, skóra po zabiegu pozostaje jędrna.

44

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Miałam robioną liposukcja podbródka i żałuję tylko, ze nie zdecydowałam się na to wcześniej. Blizna minimalna. Prawie nie bolało.Nie ma co się zastanawiać. Jeśli coś Wam przeszkadza to po prostu to usuńcie kobietki zamiast się stresować

45

Odp: Odchudzanie za pomocą liposukcji

Fajna sprawa, tak odchudzić się bez wysiłku...