1

Temat: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Czy jest pomocny, warto wydać na niego kasę?...

2

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Nie, ale widuję ich w zagranicznych filmach i tylko wprowadzają zamęt wink Odradzam każdemu, kto umie posługiwać się własnym mózgiem...

3

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Z tego co widzę to coraz więcej osób wybiera taką pomoc. Moim zdaniem jest bardzo przydatny i wiele osób korzysta z takich usług, aby mieć swój wymarzony ślub pod wieloma względami.

4

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

To kwestia tego, czy mamy czas i chęci. Bo jeżeli chcemy być twórcami swojego ślubu i wesela w 100%, a mamy do tego głowę i czas to myślę, że najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedzi na różne pytania jest portal ślubny . Na portalu znajdziemy w jednym miejscu namiary na najlepszych specjalistów z różnych dziedzin. Przedsiębiorstwa prezentowane na portalu odznaczają się bardzo wysokim standardem świadczonych usług.

5

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

otóż to, ja na pewno skorzystam z takich usług, jesli oczywiście damy rade finansowo, ale myślę, ze tak, bo w gruncie rzeczy konsultanci, mają wiele zniżek u podwykonawcw więc pewnie na jedno wyjdzie a ja bede miała mniej stresu wiedząc że zajmuje sie tym profesjonalista. Widać jeszcze, że jesteśmy narodem "specjalistów od wszystkiego" czytając to forum... No ale każdy niech robi według własnego uznania. Zastanawiam się tylko czy jak podpisujecie taką umowę z konsultantem to czy ją analizujecie i omawiacie. Bo chciałabym się przestrzec przed sytuacją, ze zapłacę im a oni czegoś nie dopilnują, i  wesele będzie kompletną klapą.

6

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Jest to fajna opcja, ale niestety kosztowna. O wiele lepiej siąść i wszystko sobie powoli rozplanować. Jeżeli szukałabyś sali to polecam Ci wziąć pod uwagę tą bo jest przepiękna. Uważam, że Ci się spodoba zarówno sala jak i oferta smile

7

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

moim zdaniem jeśli ktoś jest mega kompetenty to może sprawdzić się w tej roli, my daliśmy sobię radę bez, ale siostra wolałą zainwestować trochę kasy i miec głowe spokojną - z usług tej firmy korzystała, i no była zadowolona. dwie babeczki wszystkim się zajęły ona tylko była od akceptacji i wyrażania zgody na ich pomysły. skoro pracowała w UK to może i dobra opcja ja tak sceptycznie do tego podeszłam

8

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Mi wystarczy czytanie internetów i własna wizja uroczystosci, wynajmowanie takiego konsultanta to dodatkowe koszty, w moim przypadku niepotrzebne bo mam czas i chęci zając sie tym sama, Ale jak ktos pracuje 12 godzin na dobe i w weekendy albo np za granica a ślub organizuje w polsce to taki ktos sie przydaje pewnie. Chociaz ja i tak pewnie bym poprosiła mame albo kogos innego bliskeigo o pomoc.

9

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Kolejna moda z Ameryki i kolejny wydatek. Lepiej samemu.

10

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Mysle, ze jesli jest to sprawdzona osoba, z ktora nadajemy na tych samych falach to jestem jak najbardziej za. W koncu dobra wspolpraca opiera sie na wzajemnym zrozumieniu, bo inaczej moze wyjsc tylko balagan w przygotowaniach do wesela smile my akurat skorzystalismy  z pomocy takiego konsultanta, ale wiem, ze na razie nie jest to zbyt popularna profesja w Polsce. Ale ja i narzeczony staramy sie testowac takie nowinki, na przyklad przed weselem zdecydowalismy sie rowniez na kurs tanca w szkole Pierwszy taniec w Myślenicach. To tez nie jest zbyt popularny trening, a szkoda, bo mozna nauczyc sie choreografii i poprawic swoje ruchy na parkiecie. Nam sie udalo zlapac taneczngo bakcyla wink

11

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Jak ktoś nie ma czasu na zajęcie się organizacją wesela to taki konsultant jest to dobra opcja.

12

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Tak, jeśli nie jesteś osobą zorganizowaną lub nie masz czasu na organizację wesela, to lepiej skorzystać z pomocy. Ja po zaręczynach brałam ślub w przeciągu paru miesięcy, nie było wiele czasu na organizowanie, więc zaczęłam już panikować, że wesele nie będzie takie, jak chciałam. Jeszcze każda kapela mi odmawiała mówiąc, że wszystkie terminy mają zajęte. W końcu z partnerem się zdecydowaliśmy na konsultantkę i to był prawdziwy strzał w dziesiątkę, bo ostaliśmy szybko i kompleksową pomoc z wszystkiego tego, co mnie organizacyjnie przerażało. Nawet kapela znaleziona przez naszą konsultantkę była świetna, na parkiecie wszyscy byli do rana smile

13

Odp: Konsultant ślubny - czy korzystacie?

Dla mnie to fajna sprawa przygotowywać samej wesele, dlaczego miałby ktoś za mnie to robić?