26

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Szczerze mówiąc ja bym wybrała tę ofertę. Zdjęcia na stronie wyglądają po prostu świetnie. Takie klimatyczne prawda?

27

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Myślę, że fotografem, dla którego robienie zdjęć to pasja, jest z pewnością Pani Iza Maciejewska. Długo zastanawialiśmy się jak znaleźć fotografa, który odda na zdjęciach nie tylko podniosłość ceremonii ale również emocje jakie nam towarzyszyły. Czytając jej stronę z przymrużeniem oka nie spodziewałam się, że wejdzie naprawdę wszędzie, a jednak! Ale dzięki temu zdjęcia są unikalne, zabawne i urocze smile  Ma świetne podejście do ludzi więc nikt nie krępował się, gdy robiła zdjęcia podczas tańców na weselu.

28

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

[quote=KrysiaPawlikowska]Długo zastanawialiśmy się jak znaleźć fotografa, który odda na zdjęciach nie tylko podniosłość ceremonii ale również emocje jakie nam towarzyszyły. Czytając jej stronę z przymrużeniem oka nie spodziewałam się, że wejdzie naprawdę wszędzie, a jednak! [/quote]

Krysia jestem ciekawa czy oprócz czytania strony, szukałaś też jakiś rekomendacji od innych osób, które korzystały z usług właśnie tego fotografa? Jest to dobry sposób by nie tylko dowiedzieć się czy ktoś zrobił ładne zdjęcia. Ale też np. ile trzeba było na nie czekać? Bo to często jest problem, że czekamy po kilka miesięcy na zdjęcia i się denerwujemy. Jest tam taka bardzo praktyczna lista pytań jakie warto zadać fotografowi podczas spisywania umowy. Na pewno warto wziąć je pod uwagę, żeby potem uniknąć jakiś niedomówień i rozczarowań smile

29

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Ja szukałam rekomendacji i sprawdzałam też portfolio. . Co myślicie o tych zdjęciach?

30

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Ja rozważam zamówienie zdjęć  . Nie będa to moje zdjęcia, bo jestem już ponad 20 lat po ślubie, a mojej córki i jej przyszłego męża. Zależy nam na tym, żeby zdjęcia wyszły nas dośc tanio, bo wesela sporo kosztują i to nie są już te czasy, w których można było zorganizować fajne wesele za 5tyś smile Co sądzicie o tym fotografie?

31

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Fotografia ślubna to chyba ciężki kawałek chleba smile Ja przynajmniej tak to sobie wyobrażam, że taki fotograf powinien być bardzo kreatywny i mieć pomysły na to, jak ustawić młodą parę. Szukam właśnie takiego fotografa, który nie robi "oklepanych" sesji, tylko potrafi coś ciekawego wymyślić. Znacie kogoś takiego?

32

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Ostatnio byłam na weselu gdzie oczywiście był fotograf, ale była również fotobudka, do której wchodziły grupki ludzi i cykali sobie zabawne zdjęcia. Było dużo gadżetów do wyboru, typu jakieś peruki, kapelusze i brody, jakieś tabliczki z napisami. Wyszło to bardzo fajnie. Super pamiątka bez sztucznych poz, a z kreatywnością wink

33

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Uważam, że naprawdę warto go sprawdzi, bo facet jest niesamowity. Robi świetne zdjęcia, które można obejrzeć w jego portfolio. Widać, że ma dobry sprzęt.

34

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Przed wyborem fotografa polecam sprawdzić jakie cechy powinien taki fotograf posiadać
smile Bardzo przydatny tekścik przed wyborem, polecam!

35

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Wybór fotografa nie powinien być problemem. Bardzo często podpisuje umowy z PM bez spotykania się z nimi. Oglądają moje zdjęcia zamieszczone w internecie i decydują się na współpracę.

36

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

sesje plenerowe najlepiej jest robić w tym samym dniu w którym bierzemy ślub bo wtedy mamy najlepszy makijaż, najlepsze uczesanie itp.  no i wtedy jesteśmy najbardziej radośni i szczęśliwi. Dlatego najlepiej wybierać na wesele miejsca z ogrodem czy też z parkiem. oprócz przepięknej sali weselnej, znajdziemy park z fontanną, mostkami i plenerami do zdjęć ślubnych.

37

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

My również! Najlepiej jest obejrzeć sobie dokładnie portfolia. Każdy ma inne oczekiwania co do zdjęć i zwraca uwagę na inne detale. Jedna osoba woli zdjęcia bardziej artystyczne . Druga osoba tradycyjna. W pewien sposob fotograf nagina się do gustu osób zlecających im zadanie, jednak powinniśmy sie kierować głównie tym kogo zdjęcia najbardziej nam sie podobają.

Osobiście nie wyobrażam sobie rezygnacji z usług fotografa na swoim ślubie. To zbyt ważna pamiątka na całe życie.

38

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Wiadomo, ja lubię zdjęcia ślubne robione przez kobiety, mają taką bardziej romantyczną aurę...

39

Odp: Fotograf na ślub i sesje plenerową !!

Można też w rodzinie znaleźć kogoś kto lubi robić zdjęcia i dobrze mu to idzie.