1

Temat: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

W dzisiejszym świecie własna domena czy strona www to nic dziwnego. Okazuje się też, że na domenach czy serwisach można nieźle zarobić, rejestrując popularne frazy z odpowiednimi rozszerzeniami. Co sądzicie o takim sposobie zarabiania?

2

Odp: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

Z tego co wiem najlepsze są domeny złożone z krótkiego słowa lub krótkiej frazy. Im dłuższa nazwa domeny tym gorzej. Ale  żeby zarabiać na tym to trzeba trochę znać ten rynek, wiedzieć co dobrze się sprzedaje , co warto rejestrować itd.

3

Odp: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

Mam bloga na blogspot.com, ale myślę o przeniesieniu go na własną autorską stronę, z tym że blog jest o wszystkim, od kosmetyków po kulinaria. Szukam dobrej nazwy - podpowiecie coś?

4

Odp: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

Może coś od imienia albo jakiś pseudonim, który będzie nośny i przyczyni się do promocji bloga?

5

Odp: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

> sabbrina napisał/a:

> Mam bloga na blogspot.com, ale myślę o przeniesieniu go na własną autorską stronę, z tym że blog jest o wszystkim, od kosmetyków po kulinaria. Szukam dobrej nazwy - podpowiecie coś?

Na pewno w nazwie nie powinien być blog, ja bym założyła stronę typu: mojswiat.pl - bo daje możliwość publikowania  szerokiej tematyki.

6

Odp: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

Ja bym sobie założyła blog nadjaowszystkim.pl, ale na razie nie mam czasu i pomysłu żeby go prowadzić...

7

Odp: Sprzedaż domen i serwisów internetowych

Fajnie jest mieć swoją stronę czy blog , ale najlepiej ją prowadzić tak, żeby tylko wtajemniczeni wiedzieli kto jest autorem, bo inaczej wiecie.. Ludzie lubią wykorzystywać różne rzeczy przeciwko nam a hejt jest na porządku dziennym...